Sağlık ve Fitness Diploması

Genel

Program açıklaması

Son birkaç yıldır, kilo kaybı, sağlık ve spor alanındaki en yeni eğilimler hakkındaki en son makale, radyo veya TV spotunu neredeyse günlük olarak görmek çok zor. Şaşkın? Şaşırmadım. Gerçek şu ki, kilo vermenin ve şekillenmenin temelleri hiç değişmedi. Bu ders, diğerlerinden farklı olarak, binlerce kişinin kilo vermesine, tonlamaya başlamasına, uyum sağlamasına ve yaşam boyu bedenlerini nasıl kontrol edebileceklerine yardımcı olan 20 yılı aşkın gerçek dünya kişisel eğitim yöntemlerine dayanıyor. Başlamak için şimdi kayıt olun./>

kurs ayrıntıları

Ders 1 - Nasıl Ölçülürsünüz?

Medyadan gelen çok fazla çelişkili beslenme ve spor bilgisi ile insanlar, kilonuzu korumak, sağlıklı kalmak ve enerji dolu olmak konusunda her zamankinden daha çok karışık görünüyorlar. Ders 1'de, fiziksel uygunluğunuzu, zihinsel sağlığınızı ve sürecin her adımının tadilatının ilk adımını korumak için neden iyi yemek yediğinizi ve düzenli olarak egzersizi önemsediğini göreceksiniz.

Ders 2 - Vücut Şekli Kontrolü

Bu derste, kilonuzu, vücut şeklinizi ve enerji seviyenizi korumak için gerekli olan fiziksel ve biyolojik koşullara bakıyoruz. Ayrıca, yüksek vücut yağ seviyelerinden ılımlı ve yağsız vücut yağ seviyelerine ulaşmak için hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğine de bakacağız.

Ders 3 - Kilo vermek için sağlıklı beslenme / Yağ kaybı Daha iyi vücut şekli

Ders 3'te kilonuzu korumanıza neden olan diyet yönlerine bakarız. Diyetinizin hangi kısımlarının en fazla gelişime ihtiyaç duyduğunu öğrenecek olursunuz ve kalori bilincinizi de artırırsınız. Rahatlık yemeğine, neden onu istiyoruz ve nasıl değiştirebileceğimize bakacağız.

Ders 4 - Egzersiz Yapmaya Hazırız

Araçların, makinelerin ve teknolojinin yükselmesi ile birlikte yerleşik olmak norm haline gelmiştir. Ancak sağlığımız harekete bağlıdır - bedenlerimiz aktif olduklarında daha iyi çalışırlar. Bu derste egzersizin sağlıklı kilo, sağlıklı kemikler, güçlü kasları korumak ve hastalık ve depresyon riskini azaltmak için neden önemli olduğunu öğreneceksiniz.

Ders 5 - Yağ kaybı, iyileştirilmiş enerji ve azalmış stres için kardiyo

Sonunda fitnessın pratik anlamda ne anlama geldiğini anlıyorsunuz, ancak başlamak için bir plan nasıl geliştiriyorsunuz? En kötü kullanılmış egzersiz türlerinden birini, Kardiyo (Kardiyovasküler Egzersiz) ve fitness, vücut şekli ve genel enerji seviyelerinde oynadığı rolü yarıda keseceğiz.

Ders 6 - Yağ Kaybı, Güçlü Eklemler ve Rüyalarınız İçin Güçlülük Eğitimi

"Ancak ağırlık eğitimim beni çok hantal görünmüyor" Güç eğitimi, son 20 yılda egzersizin en yanlış anlaşılma biçimidir. Bu derste, vücudunuzu şekillendirmek, yağ yakmak ve başlangıç ​​noktanız ne olursa olsun egzersiz programınızı planlamanın temellerini güçlendirme eğitiminin en etkili egzersiz olarak görüyoruz.

Ders 7 - Sonuç Alma Engelleri

En mükemmel şekilde tasarlanmış bireysel spor ve beslenme programıyla bile, insanların istenen sonuçlara ulaşmasını engelleyebilecek yaygın engeller vardır. Bu derste stresin üstesinden gelin, egzersizi hayatınıza uyarlayın ve tüm sürecin tadını çıkarın.

Ders 8 - Uzun Süreli Başarı İçin Araçlar

Son dersinizde, Ultimate Body Transformation'ın bir sonraki adımından bahsediyoruz ve her dakika sevmeyi yaşarken gerçekten uzun vadeli sonuçlara ulaşmak için önümüzdeki 12 ay içinde neyi yapmanız gerektiğini konuşuyoruz. Ders 1'de söylediğim gibi, Her Gün% 1 Hissetmeyi Amaçla.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you!

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you! Daha Az
İrlanda Çevrimiçi