Sağlık Yönetiminde Bilim Ustası (MSHM)

Genel

Program açıklaması

Sağlık Yönetiminde Bilim Ustası (MSHM) programı, öğrencilere sağlık kuruluşlarının operasyonlarını ve yönetimini yönetmek için yeterlilikler sağlar. Dan Sağlık Yönetimi Science (MSHM) Yüksek Lisans mezun CALUMS Emeğin Standart Meslek Sınıflandırma kodları 11-9111 United States Department of altında sınıflandırılan sağlık kuruluşlarında yönetici düzey yönetici pozisyonlarına genç sürdürmeye bekleniyor.

Öğrencilere sağlık kuruluşlarının genel işlemlerini denetlemede yönetici bir yaklaşım sağlayın.

Öğrencilere sağlık kuruluşlarındaki işlevsel birimleri etkin bir şekilde idare etmeleri için yönetim becerileri ve araçları sağlayın.

Sağlık yönetimi ile ilgili kurumsal ve sosyal sorumluluklarda öğrencinin bilgilerini genişletin.

Öğrencileri sağlık sektörünün gelişimi için ilerici araştırma çalışmalarına dahil edin.

Sağlık kuruluşlarının yönetiminde yer alan eleştirel düşünme ve etik ilkeler konusunda öğrenciler arasında sağlam bir temel oluşturun.

Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı (MSHM) mezunları şunları yapabileceklerdir:

Sağlık hizmeti yöneticileri olarak karşılaşılan çeşitli İnsan Kaynakları sorunlarına yaratıcı ve etkili çözümler geliştirin.

Sağlık yönetimi kararlarının stratejik, taktiksel ve operasyonel planlaması için gerekli nicel becerileri gösterin.

Çeşitli sağlık bakımı ortamlarında ve ilgili ödünleşimlerde verimliliği artırmaya yönelik teknikleri gösterin.

Stratejik planlamada proje yönetimi becerilerini, ekip çalışmasını ve organizasyonel yapıları uygulayın.

İstedikleri bir pozisyonda istihdam için eğitimsel olarak hazırlıklı olun ve eğer seçerlerse, doktora derecesine doğru çalışmalarına devam edin.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

California University of Management and Sciences (CALUMS) is a private institution of higher education. California University of Management and Sciences is fully committed to protecting academic freed ... Devamını oku

California University of Management and Sciences (CALUMS) is a private institution of higher education. California University of Management and Sciences is fully committed to protecting academic freedom to inquire and express truth in whatever forms it is found. Daha Az