Sağlık Yönetimi Doktora Programı

Genel

Program açıklaması

Yeni teknolojinin ortaya çıkmasıyla birlikte iş dünyası değişti. Küreselleşme bir gerçektir. Günümüz profesyonellerinde, çeşitli alanlarda faydalı beceriler gerekmektedir: İnternet, bankalar, taşımacılık, ekonomik ve parasal piyasalar, işletme ve iletişim dünyası hakkında uluslararası bir fikir sahibi olmalıdır.

Tüm profesyonel alanlar iyi yönetim becerileri gerektirir. Selinus Üniversitesi uzaktan eğitim derecesi programları, geleneksel örgün eğitimde yürütülenlardan daha dinamik ve pratik akademik yaklaşımlar sunmaktadır. Bu uzmanlıklarla ilgili çoğu pozisyona erişim, adayın kapasitesine ve mesleki geçmişine bağlı olacaktır. Bir SUSL uzaktan eğitim derecesi programı, herhangi bir alandaki niteliklerinizi ve yönetim becerilerinizi desteklemek için büyük bir katma değer ve varlık oluşturur.

Uzaktan eğitim yoluyla Sağlık İdaresi

  • Sağlık Yönetimi
  • KADIN
  • Gerontoloji Sağlık Politikası
  • Bulaşıcı hastalıklar
  • temizlik
  • Sağlık Teknolojisi
  • Sağlık Program Planlaması
  • Uzun vadeli bakım
  • Sağlık Hizmetleri Yönetimi
  • Hastane Yönetimi

126132_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Felsefe Doktoru (Doktora) Uzaktan Eğitim ile Araştırma

Dünya Sertifikasyon Enstitüsü (WCI) tarafından onaylanmıştır

Doktora Uzaktan Eğitim ile Araştırma, geleneksel bir üniversiteye gidemeyen iş dünyasında çalışan insanlar için idealdir. Selinus Üniversitesi, özel ve akredite bir uluslararası kurumdur: dünyadaki yetişkin öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bir alternatif.

Yıllar boyunca yapılan araştırmalar doktora yaptığını göstermiştir. Uzaktan Öğrenme yoluyla yapılan araştırmalarla, Selinus Üniversitesi gibi saygın bir kurumda, geleneksel bir okul kadar faydalı olabilir. Aslında, önemli olan beceri ve profesyonelliktir.

Dijitalleştirilmiş bilgi çağında ve yaşadığımız küresel köyde, Selinus Üniversitesi geleneksel çalışmalara önemli bir alternatiftir. Eğitim sistemimiz verimlidir, meşgul insanların ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir ve dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir bilgisayar terminalinden iletilebilir.

Felsefe Doktoru (Doktora), Latin Felsefe Doktoru veya Doktor Philosophiae, çoğu ülkede üniversiteler tarafından verilen en yüksek akademik unvandır. Doktora genellikle akademik aralığın tamamındaki tüm programları kapsar. Yüksek lisans araştırmacısı olarak, bu yeterlilik için okuyan öğrencilerin genellikle sınav için konunun yetkinliğini ve ustalığını göstermesi, ayrıca özgün bir araştırma yoluyla belli bir insan bilgisi alanına yeni akademik katkılarda bulunmaları gerekir.

Online Doktora Uzaktan Eğitim yoluyla yapılan araştırmalar, adayın özerk bir şekilde, belirli bir insan bilgisi dalında son doktora ile sonuçlanan özgün bir akademik araştırmadan ibarettir. tez.

Diğer geleneksel Kampüs Bazlı doktoraların aksine, Ph.D. Araştırma ile sömestrlere bölünmez, ancak Selinus Üniversitesi'nin değerlendirilmesi için belirli bir akademik disipline ilişkin teorik araştırmaların özerk ve bağımsız geliştirilmesinden oluşur. Bu araştırma, öğrencinin tamamlamak için 6 ila 24 ay kadar süre aldığı final tezinde uygulanmaktadır.

Çalışma ve araştırma programı öğrenci tarafından bağımsız olarak yürütülmelidir. Denetim otoritesi gerçek bir öğretmen değil, öğrencinin herhangi bir yardım için başvurabileceği uzman bir danışman olacaktır. Öğrenci, ders kitaplarını ve interneti araştırması için kullanabilir ve çevrimiçi kütüphaneye erişebilir. Ücretsiz ve bağımsız araştırmalar yoluyla, öğrenciler son derece uzmanlaşmış bilgiler ve geliştirici, tartışacak ve sonuçta ortaya koyacakları yeteneklerde tam bir ustalık kazanacaklar: doktora tezi.

Kurs detayı

Bu çalışmanın ana bölümünde Uzaktan Araştırma ile çevrimiçi Felsefe Doktoru (Doktora), final tezini başarıyla tamamladıktan ve savunulduktan sonra elde edilir. Bu araştırma doktora tezi şeklinde sunulmaktadır.

"Felsefe Doktoru", uzaktan alınabilecek tek doktoradır. Herhangi bir laboratuvar çalışmasının veya profesyonel uygulamanın çevrimiçi olarak veya başka bir uzaktan öğrenme modu ile gerçekleştirilemeyeceği açıkça anlaşılmalıdır. Online doktora temel şartı Araştırma ile Uzaktan Öğrenme yoluyla Selinus Üniversitesi bir akademik komite tarafından incelenmek ve değerlendirilmek üzere en az 90/100 sayfadan oluşan final tezini sunmak ve tartışmaktır. Bazı durumlarda, daha önce adaylar tarafından yayınlanan materyaller doktora için sayılabilir. amaçlar. Gerekli doktora kredisini tamamlamak için, tez yetersizse, ders kitaplarına dayanarak 15-20 sayfalık ek raporlar talep edilebilir.

Ders formatı ve değerlendirme Öğretimi

Uzaktan Araştırma Doktora Program, çevrimiçi bir izleyici için özel olarak tasarlanmıştır. Seçilen Binbaşı'nın mesleki branşında en az 5 yıllık deneyime sahip yetişkin öğrenciler için ayrılmıştır. Tez (nihai tez) danışman tarafından desteklenerek öğrenci tarafından bağımsız olarak gerçekleştirilmelidir. Çalışmayı bağımsız olarak yapabilme yeteneği final notu için değerlendirilir. Uzman bir Danışman atanmasına ek olarak, öğrenciler çevrimiçi kütüphaneye ve Ansiklopedi Britannica'nın Akademik Sürümü'ne erişebilecekler.

Bir Felsefe Doktoru programının tamamlanması çoğu zaman bu alandaki iş ve meslek için birçok bilgi alanında çok faydalı bir gerekliliktir. Son yıllarda, aslında, özellikle temel eğitim eksikliğinin yaşandığı gelişmekte olan ülkelerde, yüksek nitelikli meslekler için doktora, aynı zamanda çokuluslu şirketler, sivil toplum kuruluşları ve ihtiyaç duyan birçok özel şirkette çalışmak çalışanlara bir lisans veya yüksek lisans derecesi yüksek bir akademik "sertifika".

Kariyer olasılıkları

Eğitim programlarımız kariyere yöneliktir ve uluslararası eğitim sistemlerine tam uyumludur. Çalışma programına erişilebilirlik, adayın mesleki deneyimini, önceki çalışmalarını, sertifikalarını ve özgeçmişini akademik kredilere dönüştüren bir değerlendirme ve eğitimsel yakınlık sürecinde gerçekleşir.

Eğitim programlarımız her ülkenin eğitim modellerini kesinlikle takip etmemektedir ve bu nedenle kampüslerimiz yetkili yerel Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmamıştır. Eğitim programlarımız, anayasal özgürlük eğitimi kapsamında düzenlenmiş bir yüksek öğretim olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle Selinus Üniversitesi tarafından verilen sertifikalar ve özel dereceler devlet işlerine, düzenli mesleklere veya diğer kamu kurumlarında daha fazla çalışmaya erişime izin vermeyebilir. Çokuluslu şirketler, özel şirketler, STK'lar, uluslararası dernekler veya danışman olarak çalışmak konusunda profesyonel bir tanıma olarak çok faydalı olabilir.

kabul

Doktora en yüksek eğitim niteliğidir. Sadece en iyi uzmanların doktora derecesi var. Bir yüksek lisans derecesi çoğu meslek için genellikle yeterlidir. Doktora Bir yüksek lisans derecesi veya eşdeğeri tamamlanması ve en az 65 akademik kredi, yaklaşık 1000 saatlik çalışma artı bir doktora tezi başarısı gerektirir. Bir tezi hazırlamak, belirli konular üzerinde araştırma yapmak veya iyi bir yayına temel hazırlamak için iyi bir fırsattır.

Yüksek Lisans derecesine sahip olmasının yanı sıra, Selinus Üniversitesi'nin uzaktan lisans programına kabul şartları fakülte ve çalışmanın büyüklüğüne göre değişmektedir. CV göndermek için her zaman gereklidir. Irk, renk, cinsiyet, inanç ve / veya din ayrımcılığı yoktur. Tezin son değerlendirmesi, APEL (Öncelikli Deneyimsel Akreditasyon Öğrenimi) tarafından profesyonel kredilerin geçerliliği de eklenebilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... Devamını oku

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. Daha Az