Sağlık Teknolojisi Değerlendirmesinde Çevrimiçi Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sağlık sektöründe teknoloji, daha önce hiç olmadığı gibi hastalığı önleme, teşhis etme ve tedavi etme potansiyeline sahiptir. Laboratuarda başlayan 25.000 bileşenden beşi, onu piyasaya sürdü ve sadece bir tanesi yatırılanları telafi etti. Dünya üniversitelerinin ilk 100'ünde (QS World University Rankings 2019) yer alan University of Glasgow, bu önemli kararları sağlık teknolojisinde ilerletme konusunda yönlendirecek.


Yenilikçi sağlık verimliliği verimliliğini artırın

Glasgow Üniversitesi İngiltere'deki Tıp dalında 2. sıradadır (The Times and Sunday Times Üniversite Ligi Tablosu 2018), genlerden her biyolojik seviyedeki süreçleri araştırmaya yönelik etkileyici disiplin çeşitliliği arasında dünya lideri uzmanlığa ev sahipliği yapmaktadır. hücreler, organlar, bireyler, popülasyonlar ve ekosistemler.

Program, öğrencilere iş piyasasında üstünlük sağlayan pratiklik üzerine yoğunlaşıyor - ilaç endüstrisinde, devlet kurumlarında, araştırmalarda ve diğer alanlarda kariyer yapmalarını sağlıyor. Programın tamamlanmasını takiben, kullanımına öncelik vermek için kanıtları değerlendirebilir ve teknolojinin sonuçlarını anlayabilirsiniz.

Daha fazlasını bul

Kendi yolunu seç

Öğretmen rehberli tartışmalar ve işbirlikçi akran çalışmaları sayesinde, bilginizi geliştirecek ve ilgi alanınızı tanımlayacaksınız. Programın ana bileşenlerini tamamladıktan sonra, analitik modelleme veya nitel araştırma yöntemleri gibi daha spesifik, uzmanlık alanlarına odaklanmayı tercih edebilirsiniz. Bu kurslar, sağlık teknolojisi değerlendirmesinde en son akademik araştırmaları ve zorlukları içerecek şekilde tasarlanmıştır ve size kariyerinizde uygulayabilecekleri önemli beceriler sunar.

% 100 çevrimiçi eğitim almak size Glasgow Üniversitesi'nin endüstri öncülüğünde öğretme ve araştırmalarına dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir zamanda erişme esnekliği sunar. Çevrimiçi çalışarak, kursu ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlayabilecek ve yeni bir yol almak için mevcut kariyerinizden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Podcast, video, canlı seminer ve tartışmalardan çeşitli çalışma seçenekleri sunarlar - kariyer hedeflerinize ulaşmanıza ve öğrenmenize yardımcı olacak her ne ise.

Dahası, program sizin özel gereksinimlerinizi karşılamak için uyarlanabilir. Bir MSc, bir PgDip veya bir PgCert okumak veya 1 ila 6 yıl arasında çalışma sürenizi seçmek isteyip istemediğinizi; University of Glasgow'da, mevcut taahhütlerinizi ödün vermeden hırslarınızı daha da ileri taşıyabilirsiniz.

Daha fazlasını bul

Giriş koşulları

  • Tanınan bir kurumdan ilgili nicel bir konuda veya eşdeğer nitelikte 2: 1
  • Uluslararası öğrenciler: Adaylar, herhangi bir grupta 6.0'dan az olmamak üzere IELTS 6.5 puanına sahip olmalıdır.

Dünya değiştiricileri hoş geldiniz: bize katılın ve dikkatinizi çekin

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

106527_MScinHealthTechnologyAssessment.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Devamını oku

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Daha Az