Sağlık Meslekleri için Egzersiz Bilim Lisans

Genel

Program açıklaması

Egzersiz bilimi, yaş spektrumundaki hastaların ve hastaların sağlığının korunması ve iyileştirilmesi üzerine odaklanan disiplinlerarası bir alandır. Sağlık Meslekleri için Egzersiz Bilimi Programı, lisans öğrencilerini başta sağlık meslekleri lisansüstü programları olmak üzere çok çeşitli disiplinlere girmeye hazırlamak için tasarlanmıştır.

Programın disiplinler arası yapısı çeşitli sağlar Pathways onların lisans derecesini elde ettikten sonra egzersiz bilimi öğrencileri için. Müfredatımız kapsamlı biyoloji, kimya, fizik, matematik ve anatomi derslerine büyük önem vermektedir ve öğrencilere sağlık mesleklerinde lisansüstü düzeyde başarılı olmak için gerekli temel bilgileri vermektedir.

Sağlık meslekleri için egzersiz bilimleri alanında uzmanlaşan öğrenciler, (n) olarak kariyer yapmaya devam edebilirler:

 • Atletik Antrenör
 • Fizyoterapist
 • Mesleki terapist
 • Doktor Asistanı
 • Rehabilitasyon Uzmanı
 • Sporcu Beslenme Uzmanı

"3+" Programları

Beş Yılda Atletik Eğitim Ustası (3 + 2)

Öğrenciler lisans derslerini ilk üç yıl içinde bitirir ve dördüncü sınıflarının yazından önceki yaz boyunca Atletik Eğitim Programının profesyonel aşamasına başlarlar. Öğrenciler dördüncü yılın sonunda lisans, beşinci yılın sonunda ise atletik eğitim diploması alacaklardır.

Doktor Altı Yılda Fizik Tedavi (3 + 3)

Öğrenciler ilk üç yıl içinde lisans derslerini tamamlar ve dördüncü yıl boyunca fizik tedavi programının profesyonel aşamasına başlarlar. Dördüncü yılın sonunda lisans ve altıncı yılın sonunda Fizik Tedavi Doktoru alacaksınız.

Erken Güvence

Bu derece Atletik Eğitim Yüksek Lisans ve Fizik Tedavi Programları Doktor tarafından kullanılan erken güvence ağ geçidi programının bir parçasıdır. Güçlü not ortalamasına ve ACT veya SAT puanına sahip yeni başlayanlar, Sağlık Meslekleri Egzersiz Bilimi Programının ilk üç yılını tamamlayana kadar bu programlardaki yerlerini "kaydetme" hakkına sahiptir. Erken güvence için dikkate alınması gereken şartlar aşağıdadır:

Beş Yılda Atletik Eğitim Ustası (3 + 2)

 • 4.0 ölçeğinde minimum GPA 3.5 veya üstü
 • ACT'de 25 veya daha yüksek veya SAT'ta 1220 veya daha yüksek bir bileşik puan.
 • Yüksek Lisans of Athletic Training erken güvence gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Doktor Altı Yılda Fizik Tedavi (3 + 3)

 • 4.0 ölçeğinde minimum GPA 3.5 veya üstü
 • ACT'de 26 veya daha yüksek veya SAT'ta 1760 veya daha yüksek bir bileşik puan.
 • Fizik Tedavi Doktoru erken güvence gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Deneyimsel Öğrenme

Sağlık Meslekleri Egzersiz Bilimi ana dalında, öğrencilerin mezun olabilmek için araştırma ve deneyimsel öğrenmeye adanmış dersler almaları gerekmektedir. Bu deneyimler, araştırma için bir Findlay Üniversitesi öğretim üyesi ile birlikte çalışmayı ve biyomekanik ve egzersiz fizyolojisi dahil olmak üzere egzersiz ve spor bilimleri alanlarına odaklanmış laboratuvar derslerine katılmayı içerebilir.

Lisans Derecesi Koşulları

Üniversiteden bir lisans derecesi, CORE + Genel Eğitim Müfredatı ve temel gerekliliklerden ve muhtemelen öğrencinin eğitimine bağlı olarak seçmeli derslerden oluşan en az 124 yarıyıl saatlik kredi için yapılandırılmış bir çalışma programıdır. Bakalorya öğrencileri birçok ana dal, yandal, onay ve / veya sertifika arasından seçim yapabilir. Bakaloryalı bir çalışma, öğrencilerin çeşitli kariyer ve / veya eğitim yollarıyla ilişkili olan odaklanmış konu alanlarını önemli ölçüde derinlemesine keşfetmelerini sağlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Devamını oku

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Daha Az