Sağlık Lisans (Başarılar) (İnsan Hizmetleri)

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Sağlık kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız?

USQ'nin Sağlık Lisansı (Başarılar) (İnsan Hizmetleri) size, İnsan Hizmetleri içindeki bilgiyi genişletmek ve geliştirmek için ideal bir platform sunar. Araştırma tekniklerini öğrenecek ve onları en çok tuttuğunuz sağlık sektöründeki alana uygulayacaksınız.

Önde gelen araştırmacılarımızın rehberliğinde, İnsan Sağlığı Hizmetleri alanında uzmanlık bilgilerinin yanı sıra rafine araştırma becerileri ile Sağlık (Başarılar) (İnsan Hizmetleri) Lisansından ortaya çıkan ilgili bir araştırma projesinin planlanmasından ve yürütülmesinden sorumlu olacaksınız.

Neden İnsan Hizmetleri?

İnsanlarla çalışmak konusunda tutkulu musunuz? İnsanların ve toplumların refahı için bir fark yaratmak ister misiniz? İnsan Hizmetleri alanında bir araştırma projesi gerçekleştirin ve yeni bulunan araştırma becerilerinizi sağlık ve sosyal refah, çocuk ve aile ya da Yerli çalışmalar ve topluluklar gibi alanlara uygulayarak fark yaratın.

İlerideki çalışma

Sağlık (Başarılar) Lisansını tamamladıktan sonra, USQ'nin Sağlık Yüksek Lisansı, Bilim (Araştırma), Sağlık Doktoru veya Felsefe Doktoru ile daha fazla çalışmaya başlamayı seçebilirsiniz.

Kariyer sonuçları

Seçtiğiniz alanda, sağlık sektöründe kariyer fırsatlarına yol açabilecek bir konu hakkında özel bir anlayışa sahip olacaksınız. Ayrıca sağlık sektöründe araştırma kariyer fırsatları yol açabilecek ileri araştırma becerileri kazanacaksınız.

Program yapısı

Ders çalışılacak dersler

  • Zorunlu dersler (7 adet)
  • artı 1 x onaylı kurs

Kaça mal olacak?

Bu programdaki ilk yıllık çalışmanızın (8 adet) yıllık tahmini maliyeti:

Çalışma Modu / Maliyeti

  • Commonwealth destekli: 9352 AUD
  • Yurtiçi tam ücret ödemesi: 22605 AUD

Ücretlerinizi ödemenize yardımcı olacak kredi

Kursunuz (konu) ücretlerinizi peşin ödemek zorunda kalabilirsiniz. HECS-HELP ve FEE-HELP, gelirinizi belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar ücretlerinizi ertelemenize izin verir.

Ayrıca Centrelink'ten mali destek almaya uygun olabilirsiniz.

Burslar ve mali yardım

Eğitim masraflarınızla ilgili yardım için burs başvurusunda bulunabilirsiniz.

Giriş koşulları

  • Sağlık veya ilgili bir disiplinde bir Avustralya lisans derecesi (veya eşdeğeri) tamamlanması, en az 5 puan not ortalaması (GPA).

İngilizce Dil Gereksinimleri

Geçerli İngilizce dil gereksinimlerini yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu program, minimum IELTS 6.0 veya eşdeğer gerektirir.

İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, Üniversite onaylı bir İngilizce dil programını incelemek için başvurabilirsiniz.

Nasıl başvurulur?

Kapanış tarihleri

Doğrudan USQ’ye uygulanıyor:

  • Dönem 1, 2019 - başvurular Pazartesi 18 Şubat 2019, Pazartesi 1 Şubat Pazartesi günü başlayacak.
  • Sömestr 2, 2019 - başvurular 1 Temmuz Pazartesi günü kapanış, 2 Temmuz Pazartesi günü 15 Temmuz 2019'da başlayacak.

QTAC üzerinden başvuruyorsanız, QTAC kapanış tarihlerini kontrol etmeniz gerekir.

Önceki çalışma veya iş deneyimi için kredi

Daha önce çalışmış veya ilgili iş deneyimine sahipseniz, kredi almaya hak kazanabilirsiniz. Bu, programınızı bitirmek için öğrenmeniz gereken ders sayısını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Son Güncelleme Ağu 2018

Okul Hakkında

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Devamını oku

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Daha Az
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Avustralya Çevrimiçi + 3 Daha fazla Daha az