Sağlık Hizmetlerinde MSHS

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Program Açıklaması

George Washington Üniversitesi'nin (GW) Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmet Kalitesinde iki çevrimiçi lisansüstü program sunmaktadır: Sağlık Bilimlerinde Yüksek Lisans (MSHS) ve bir Yüksek Lisans Sertifikası.

Her iki çevrimiçi program da öğrencileri sağlık kalitesi ve hasta güvenliği girişimlerinin tasarım, geliştirme, uygulama ve değerlendirmesine liderlik etmeye hazırlar. Öğrenciler sağlık kurumlarında veya politika kurumlarında kalite ve hasta güvenliği liderliği, yönetim ve araştırma pozisyonlarında başarı için gerekli bilgi ve becerileri kazanacaklar.

Programın Önemli Noktaları

  • Global Perspektif: Günümüz yerel pazarlarında ve yurtdışında ihtiyaç duyduğunuz çok yönlü becerileri kazanın.
  • Kapsamlı Ağ Fırsatları: Uzman kadromuzla çevrimiçi bağlantılarla, öğrenciler Washington, DC'deki politikanın kalbinden sağlık ve kalite için geniş kaynaklara erişim kazanıyor
  • Pratisyen Hekim: Sağlık alanındaki tüm endüstri pratisyen hekimleri ve yönetici yetkililerden bilgi edinin.
  • Sıkı Müfredat: Kalite ve hasta güvenliği iyileştirme girişimlerini uygulamaya odaklanın; kalite odaklı bir kültüre yönelik örgütsel değişimin kolaylaştırılması; ulusal kalite beklentilerinin günlük faaliyetlere dönüştürülmesi; kalite iyileştirme verilerini ölçmek, analiz etmek ve yorumlamak için süreçleri ve araçları değerlendirme; ve kalite güvencesini desteklemek için bilgi teknolojisi sistemlerini kullanmak.
  • Mükemmellik Ortamını Öğrenme: Burs, kalite geliştirme, hasta güvenliği liderliği ve örgütsel değişim konularında en son eğitim yöntem ve teknolojilerini öğrenirken iki yıllık derecenizi tamamlayın.

GW'nin çevrimiçi Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans Programı (MSHS) Sağlık Bakım Kalitesi programında 36 kredi saatinden oluşuyor ve iki yılda tamamlanabilir. Lisansüstü sertifika programı 18 kredi saatinden oluşmaktadır ve iki yıl içinde tamamlanabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Devamını oku

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Daha Az