Sağlık Bilimleri Lisans

Genel

Program açıklaması

Müttefik Sağlık Departmanı , çevrimiçi bir Sağlık Bilimi (BHS) derecesi sunar. Bu dört yıllık program, sağlık profesyonellerine yönetim ve liderlik alanında bilgi ve beceri kazandırmak için tasarlanmıştır. Sağlık hizmetleri altyapısı olmayan öğrenciler, sağlık hizmetlerinde fırsatları artırabilir veya bir Washburn BHS derecesinin tamamlanmasıyla bir yüksek lisans programına hazırlanabilir.

Öğrenciler 3 majör arasından seçim yapabilir:

1. Sağlık Hizmetleri Yönetimi, BHS-HA

Sağlık alanında nitelikli yöneticilere ihtiyaç vardır. Düzenleyici konular, politika, teknoloji ve finansal konular sağlık hizmetlerinde sürekli olarak değişmektedir. Sağlık Hizmetleri İdaresi'nde lisans derecesini sürdüren öğrenciler, sağlık yönetimi ve ilgili sağlık mesleği konularında ileri düzey dersler alırlar ve bu da mezuniyet sırasındaki idari pozisyonlar için pazarlanabilirliklerini arttırır.

2. Tıbbi Görüntüleme, BHS-MI

Nitelikli tıbbi görüntüleme teknolojisi uzmanlarına artan bir ihtiyaç vardır. Gelişmiş görüntüleme kimlik bilgileri ile bir lisans derecesi tamamlanması, tıbbi görüntüleme alanında istihdam fırsatları için mezunlar daha da pazarlanabilir hale getirir. Tıbbi görüntüleme seçeneği, öğrencilerin üç konsantrasyon arasından seçim yapmasına izin verir:

  • Tanısal Tıbbi Sonografi
  • Manyetik Rezonans Görüntüleme
  • Radyasyon tedavisi

3. Klinik Laboratuvar Bilimi, BHS-CLS

CLS programı, Nebraska Üniversitesi Tıp Merkezi ile olan ortaklığı sayesinde, bireyleri Klinik / Tıbbi Laboratuvar Bilim Adamları olarak ASCP ulusal sertifikasyon sınavlarına girmeye hazırlayan güçlü bir müfredatı birleştiren iyi kurulmuş bir programdır. CLS programı yakın zamanda Kuzeydoğu Kansas ve ötesinde Sertifikalı Klinik / Tıbbi Laboratuvar Bilim Adamlarına olan artan talebi karşılamak için yeniden etkinleştirildi. CLS programı sadece ikametgâhta sunulmaktadır.


Programımız Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiştir.
Washburn University , SARA - Ulusal Devlet Yetkilendirmesi Eşlik Anlaşmaları Konseyi üyeliğimiz aracılığıyla bir dizi ülkede uzaktan eğitim programları sunabilmektedir. SARA, üye devletler ve ABD toprakları arasında, devletlerarası uzaktan eğitim kursları ve programlarının devletlerarası olarak sunulması için karşılaştırılabilir ulusal standartlar oluşturan gönüllü bir anlaşmadır. Mevcut anlaşma uyarınca, Washburn, SARA üyesi olmayan Kaliforniya dışındaki tüm eyaletlerde program sunmaya yetkilidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bach ... Devamını oku

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bachelor's, master's, doctor of nursing practice and juris doctor degrees. Daha Az