Sağlık Bilimleri Lisans

Genel

Program açıklaması

Assumption College Sağlık Bilimleri Programı, klinik uygulama, yönetim, politika geliştirme ve araştırma uygulamalarıyla birlikte, artan sağlık hizmetleri alanında öğrencilere geniş bir yelpazede kariyer fırsatları hazırlar. Varsayımın sağlık bilimleri, doğal bilimler, hastalık ve sakatlık ve sağlık hizmeti sunumu ve bakım modellerinin yanı sıra küresel sağlık bakım sistemlerini yönlendiren ekonomi, etik ve politikalardaki dersleri içeren disiplinler arası bir programdır.

Sağlık bilimleri öğrencileri, seçtikleri yüksek lisans programına hazırlanmalarına yardımcı olabilecek, büyüklerine bir yoğunlaşma ekleyerek eğitimlerini kişiselleştirmeye teşvik edilir. Sağlık bilimleri için tipik konsantrasyonlar, fizik tedavi öncesi, meslek öncesi terapi, iletişim bilimleri ve bozuklukları ve klinik öncesi sağlık mesleklerini içerir. Halk sağlığı alanındaki konsantrasyonlar ve hasta savunuculuğu şu anda geliştirilmektedir.

Sağlık bilimlerinde lisans derecesi, öğrencileri sağlık hizmetleri idaresi, hasta savunuculuğu ve hasta deneyimi, tıbbi faturalandırma, sağlık sigortası ve ilaç ve tıbbi cihaz endüstrilerinde lisansüstü okula giriş seviyesinde konumlandırır.

Varsayım Colleg e Yararları ve Sağlık Bilimleri lisans derecesiyle Özellikleri

 • Karmaşık ve sürekli gelişen bir sağlık endüstrisinde başarıya hazırlayacak gerçekten disiplinler arası bir programda bilgi, beceri ve deneyim kazanın.
 • Mezun olduktan hemen sonra iş için sizi konumlandıran bir sağlık ortamında 200 saatlik staj tamamlayın.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nin önde gelen sağlık bakım topluluklarından birine ev sahipliği yapan Worcester, MA'daki konumumuzdan yararlanın.
 • Orta Massachusetts'teki birkaç hareket yakalama laboratuarından biri olan Koleji Hareket ve Rehabilitasyon Bilimi (MARS) laboratuvarında araştırma çalışmalarına yardımcı olun.
 • Fiziksel terapi, mesleki terapi, konuşma ve dil patolojisinde ya da doktorunuzun asistanı, dişhekimliği veya tıp fakültesi, Hemşirelik ve Eczacılık gibi diğer klinik sağlık meslekleri için yüksek lisans programlarına, eğitim ve kariyer yönünüze odaklanmak için konsantrasyon programlarımızı kullanarak hazırlanın.

Assumption College Sağlık Bilimleri Programı, disiplinlerarası kurs çalışmasını anlamlı alanlarla birleştirir. Çalışmalarınız boyunca, doğa bilimleri, hastalık ve sakatlık ile sağlık hizmeti sunumu ve bakım modelleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. küresel sağlık sistemleri. Bu bilgi ve stajınızda geliştirdiğiniz beceriler, sizi yüksek lisans okuluna, sağlık sektöründe ve ötesinde giriş seviyesi pozisyonlarına hazırlayacaktır.

Deneyimsel öğrenme

Varsayımın sağlık bilimleri müfredatı, sağlık bakımı alanında öğrencilerin etkili bir şekilde katkıda bulunmaları için ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri geliştirmelerine ve iyileştirmelerine olanak tanıyan bir yarıyıl stajini içerir. Bu staj deneyimi aynı zamanda kariyer gelişimi ve ayırt edici öğrencilere yardımcı olur ve genellikle mezun olduktan sonra iş fırsatlarına yol açar.

Majör

Sağlık bilimleri ana dalında 14 dersi tamamlamak için gereklidir. Bu derslerden üçü, temel müfredatla örtüşmekte ve öğrencilere güçlü bir liberal sanat temeli sunmaktadır. Buna ek olarak, sağlık bilimleri içinde yer alan bazı dersler, programın özel yoğunlaşmaları ile çakışarak, öğrencilerin sadece diploma şartlarını etkin bir şekilde tamamlamakla kalmayıp, aynı zamanda eğitimlerini kariyer ilgi alanlarına da uyarlamalarını sağlayacaktır.

Uzmanlaşmış Konsantrasyonlar

Varsayımın sağlık bilimleri programı, tüm ana dallardan öğrencilere, seçtikleri lisansüstü programları ve kariyerlerini sürdürmelerine yardımcı olacak uzmanlık alanlarında yoğunlaşma fırsatı sunar.

İletişim Bilimleri ve Bozuklukları:

Dil-Konuşma Patolojisi (SLP) yardımcısı olarak çalışmaya ya da Dil-Konuşma Patolojisi veya Odyoloji alanlarında yüksek lisans derecesi almaya hazır olun.

Hasta Savunuculuğu

Sağlığınız ve insan hizmetleri, sağlık psikolojisi, sağlık yönetimi ve sosyoloji hakkındaki bilginizi ve anlayışınızı, hastalarla ve hastalar için çalışan sağlık ortamı bağlamında ilerletin.

Klinik Öncesi Sağlık Meslekleri:

Hekim asistanı, eczane, tıp doktoru ve diş hekimliği doktoru gibi klinik tıp programlarında lisansüstü çalışmaya hazırlanın. Öğrenciler sağlık bilimleri veya biyolojide uzmanlaşmaya teşvik edilir.

Meslek öncesi terapi:

Meslek terapisinde lisansüstü çalışmaya hazırlanın. Öğrenciler sağlık bilimleri, insan hizmetleri ve rehabilitasyon çalışmaları, biyoloji veya psikoloji alanlarında uzmanlaşmaya teşvik edilmektedir.

Fiziksel Terapi Öncesi:

Mesleki terapi veya fizik tedavide lisansüstü çalışmaya hazırlanın. Öğrenciler sağlık bilimleri, insan hizmetleri ve rehabilitasyon çalışmaları, biyoloji veya psikoloji alanlarında uzmanlaşmaya teşvik edilmektedir.

Hareket ve Rehabilitasyon Bilimleri (MARS) Laboratuvarı

Assumption College , Central Massachusetts'teki birkaç hareket yakalama laboratuvarından biri olan Hareketi ve Rehabilitasyon Bilimleri (MARS) Laboratuvarı'na ev sahipliği yapmaktadır. MARS Laboratuvarı, Assumption'un lisans öğrencilerine son derece sofistike bir hareket yakalama sisteminin nasıl kullanıldığını öğrenmek için benzersiz ve uygun bir fırsat sunmaktadır.

Öğrenciler, Dr. Bob Caron'un insan yürüyüşü kalıpları üzerine yaptığı araştırmalar gibi gerçek dünya deneyleri ile meşgul olur ve kavramlaştırma, veri toplama ve yorumlama, araştırma yazma ve sunma gibi araştırma sürecine tamamen gömülür.

MARS Lab gibi sistemleri kullanan çoğu öğrenci lisans düzeyinde eğitim görmektedir. Bu tür bir araştırmaya katılmak, mesleki ve fiziksel, sağlık, egzersiz veya rehabilitasyon bilimlerindeki yüksek lisans programlarına başvuru sürecinde Varsayım öğrencilerinin ayırt edilmesine yardımcı olabilir.

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Sağlık bilimleri, sağlık hizmetleri sunumuna, politikasına ve yönetimine ilişkin güncel ve yeni eğilimleri yansıtan gerçekten disiplinlerarası bir program oluşturmak için sağlık hizmetleri endüstrisine odaklanan dersleri engelli, hastalıklı, biyolojik bilimler ve matematikle birleştiren kurslarla birleştirir. Toplamda, bölümlerin toplam kredisi, kredinin çekirdek müfredatıyla çakışan toplamda toplam 48 krediyi tamamlamak zorundadır.

Stajlar

Varsayımın sağlık bilimleri müfredatı, sağlık hizmetleri alanında, bir sağlık meslek mensubu olarak çalışmak için ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri geliştirmelerine ve iyileştirmelerine olanak tanıyan, yarıyıl süren bir staj alanı içerir.

Her öğrenci uygun bir ortamda staj bulmak için sağlık bilimleri fakültesi ile çalışır ve kendi deneyimlerini işlemek ve bu deneyimlerle ders içeriği / teorisi arasında bağlantı kurmak için haftalık olarak fakülte amiriyle görüşür.

Temel deneyime ve yeteneklerini geliştirmeye ek olarak, sağlık bilimleri staj deneyimi, öğrencilerin kariyer gelişim ve ayırt etme süreçlerinde yardımcı olur ve genellikle mezun olduktan sonra iş fırsatlarına yol açar.

Sağlık Bilimleri ve Konsantrasyonlarımızla İlgili Son Staj Yerleri:

 • Merkezi Kütle Fizik Tedavi
 • THOM Erken Müdahale Hizmetleri
 • Wachusett Erken Çocukluk Merkezi
 • Assumption College Atletik Eğitim
 • Worcester Politeknik Enstitüsü Atletizm Eğitimi
 • Worcester Fizik Tedavi
 • UMASS Tıbbi Acil Ruh Sağlığı
 • Greendale Fizik Tedavi
Son Güncelleme Eyl 2018

Okul Hakkında

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Devamını oku

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Daha Az