Sağlık Bilimleri Lisans Derecesi

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Sağlık Bilimlerinde lisans derecemiz, başlangıç ​​seviyesindeki sağlık mesleği mensuplarına ve kariyerlerine yeni başlayan bireylere kariyer gelişim fırsatları sağlamak için tasarlanmış disiplinlerarası bir programdır.

Bu program, farklı geçmişlere ve ilgi alanlarına sahip olanları kucaklar ve eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Goodwin'in Sağlık Bilimleri programındaki lisans programı dört bölüm sunmaktadır:

Çevresel Sağlık

Çevre koşullarının insan sağlığı üzerindeki etkisini anlayacaksınız.

Sağlık Yönetimi

Sağlık hizmeti sunum sistemine özgü iş zorlukları hakkında bilgi edineceksiniz ve yöneticinin rolünün takdirini kazanacaksınız.

Lisans Derecesi Tamamlama

Bu parça, profesyonel bir kuruluş tarafından zaten bir sertifikasyon, lisans veya sicile sahipseniz, ancak bir yüksek lisans derecesine sahip değilseniz, kariyer yolları ve ilerleme fırsatları yaratmanıza olanak tanır.

Sağlık Kariyer Araştırması

Sağlık hizmetlerinin çeşitli kariyerlerini ve yönlerini keşfedebileceksiniz. Henüz belirli bir mesleğe karar vermediyseniz, ancak sağlık hizmetlerinde kariyer yapmakla ilgileniyorsanız, bu yol uygundur.

Hangi rotayı seçerseniz seçin, sağlık hizmetlerinde güçlü bir temeliniz olacak ve kariyer gelişim fırsatları için hazırlanacaksınız.

Mezuniyet şartları

Tüm Sağlık Bilimi ana çekirdek gereksinimleri, 2.0 veya üstü bir kümülatif GPA (not ortalaması) ile tamamlanmalıdır. Tüm genel mezuniyet şartları katalogda belirtildiği gibi tamamlanmalıdır.

Program Çıktıları

Tüm sağlık bilimi programı gereksinimlerinin başarıyla tamamlanması üzerine, mezunlar:

 1. Sağlık hizmetlerinde giriş seviyesi pozisyonlarına uygun temel davranışsal, doğal, sosyal ve sağlık bilimlerinde güçlü bir temel sergileyin.
 2. Sözlü, görsel ve yazılı fikir ve bilgileri, sağlık alanında yeterliliği ve profesyonelliği temsil edecek şekilde açık ve net bir şekilde iletin ve sunun.
 3. Politikayı sağlık endüstrisinin etik, yasal ve düzenleyici çerçevesi içinde yorumlamak ve açıklamak.
 4. Sağlık hizmetleri uygulayıcıları ve sağlık hizmetleri ortamının karşılaştığı biyoetik sorunları tespit etmek ve analiz etmek.
 5. Sağlık çalışanlarının farklı rollerini tanımlamak ve tanımlamak ve etkili bir takım üyesi olmak için becerileri geliştirmek.
 6. Staj sırasında sağlık çalışanı olarak çalışırken doğru problem çözme yeteneklerini gösterir.
 7. Çeşitliliği, farklı inanç ve değer sistemlerini takdir edin, bireysel görüşleri takdir edin;
 8. Bağımsız ve yaşam boyu öğrenim için gerekli olan öz-yönelimli ve meşgul öğrenme becerilerini geliştirin.
 9. Belirli sağlık hizmetleri alanlarına veya çalışma alanlarına başarılı bir şekilde girebilmek için gerekli bilgi ve becerileri gösterin.
 10. Öğrenme faaliyetlerine başarılı bir şekilde katılmak için bilgi teknolojilerini analiz edin ve uygulayın.
 11. Sağlıklı yaşamın eğitimcisi ve destekçisi olun.
 12. Sağlık ve sağlık bakım programlarını planlamak ve uygulamak için idari ve örgütsel becerileri kullanın.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Daha Az