Sağlık Biliminde Lisans

Genel

Program açıklaması

Yeni Organize Olan Birim Sağlık Biliminde Başlıca Özellikleri

Sağlık ve tıp alanındaki ulusal ve bölgesel istihdam eğilimlerine yanıt veren Aquinas College , üniversitenin kariyer yönelimli bir liberal sanat eğitimi sağlama misyonunu desteklemek için Sağlık Bilimi dalında büyük bir Aquinas College sunmaya başlayacaktır.

Yeni Sağlık Bilimi uzmanı, yeniden adlandırılan Biyoloji ve Sağlık Bilimleri Bölümü'nün (eski adı Biyoloji Bölümü) bir parçasıdır. Öğrenciler, Hekim Asistanı (PA), Fizik Tedavi (PT), çocuk sağlığı ve halk sağlığı gibi müttefik sağlık alanlarında lisansüstü eğitim için donatmak üzere tasarlanan Biyoloji, Kimya, Fizik, Biyokimya ve Matematik dersleriyle birlikte liberal sanatlar çekirdeğini alır. Bilime olan bağlılığımızın bir parçası olarak, Aquinas College 32 milyon dolarlık bir yenileme ve bilim tesislerimizin genişletilmesini içeren bir kampanya başlattı.

Bilimsel genişleme, yeni programlar, yenilikçi araştırmalar ve bölgesel STEM işgücüne, eğitim girişimlerine ve araştırmalara katkıda bulunacak bilim adamlarını, mühendisleri ve matematikçilerin hazırlanmasında öğrencinin katılımı için önünü açacaktır.

  1. Aquinas biyoloji ve sağlık bilimleri mezunları, hekim asistanı, fizik tedavi ve dişçilik programlarına yaklaşık% 100'lük kabul oranlarından yararlanmaktadır.
  2. Aquinas biyoloji ve sağlık bilimleri mezunları, ulusal ortalamanın yaklaşık% 20 üzerinde bir tıp fakültesi kabul oranına sahiptir.
  3. 2000'den bu yana, Aquinas biyoloji ve sağlık bilimi mezunlarının yaklaşık üçte biri biyoloji veya sağlıkla ilgili alanlarda doktora derecesi almaya başladı (insan tıbbı, veteriner hekimliği, diş hekimliği, fizik tedavi vb.).
  4. Aquinas biyoloji ve sağlık bilimleri mezunlarının% 14'ü, benzer alanlarda (hekim asistanı, halk sağlığı, sağlık idaresi vb.) 2000'den beri yüksek lisans derecesi kazanmaya devam etti.
  5. Beş yıl boyunca Aquinas College biyoloji mezunları, 300'den fazla kolej tarafından uygulanan standart bir biyoloji bilgisi testi olan Major Field Test'in yüzde 90'ının üzerinde puan aldı.
  6. Her yıl iki kalifiye kadar Aquinas öğrencisi, iki devlet arasındaki Erken Güvence Ortaklığı aracılığıyla Michigan State Üniversitesi İnsan Tıbbı Koleji'ne kabul edilebilir.
  7. Nitelikli Aquinas biyolojisi ve sağlık bilimleri uzmanları, Van Andel Enstitüsünde yürütülen laboratuvar araştırmaları için seçmeli biyoloji kredileri alabilirler.
  8. Aquinas College Biyoloji ve Sağlık Bilimleri Bölümü'nden en az iki öğretim üyesi, her yaz Mohler-Thompson Yaz Bursları programına katılarak bağımsız araştırma yapan nitelikli öğrenciler için maaşlar sunmaktadır.
  9. Bir Aquinas biyoloji ve sağlık bilimi uzmanı tarafından alınan her ders ve laboratuvar, doktora derecesi almış tam zamanlı bir öğretim üyesi tarafından verilmektedir. kendi uzmanlık alanında.
  10. Biyoloji ve sağlık bilimleri programlarının mezunları, Brown, Cornell, Michigan, Kuzeybatı, Notre Dame ve UC Berkeley ve Harvard gibi prestijli üniversitelerde yüksek lisans veya profesyonel dereceler kazandılar.

Eller-Deneyim

Aquinas College Biyoloji ve Sağlık Bilimleri Bölümü, öğrencilere aynı anda yeni antibiyotiklerin keşfedilmesini sağlarken, öğrencilere bilimsel yöntemleri öğretmeyi amaçlayan ve Yale Üniversitesi merkezli, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Küçük Dünya Girişimi'ne (SWI) katılmak üzere seçildi. Biyoloji profesörü Doçent Jennifer Hess, “Biyoloji fakültemiz, öğrencilerimize otantik araştırmalara daha fazla fırsat tanıyacak bu yenilikçi programın bir parçası olmaktan heyecan duyuyor” dedi. “SWI müfredatını şu anda bölümümüzde geliştirilmekte olan yeni sağlık bilimleri müfredatına entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

derece

Aquinas College Biyoloji Bölümü, öğrencilere aynı anda yeni antibiyotiklerin keşfedilmesini sağlarken, öğrencilere bilimsel yöntemleri öğretmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen ve Yale Üniversitesi merkezli bir kuruluş olan Küçük Dünya Girişimi'ne (SWI) katılmak üzere seçildi. Bu seçim, SWI müfredatını 2017 sonbaharında bölümün tanıtım biyolojisi derslerine dahil etmek için eğitim ve materyal desteği sağlayacaktır.

Michigan'da, Aquinas College şu anda ikinci yüksek öğrenim kurumu (Doğu Michigan Üniversitesi diğer) ve SWI konsorsiyumunun bir parçası olarak kabul edilen tek küçük liberal sanat okulu. Program, 2012'de Başkanın Bilim ve Teknoloji Danışmanları Konseyi (PCAST) raporuna cevaben ve keşif temelli araştırma kurslarıyla standart laboratuar kurslarının ((yerine)) çağrılması için ilham verdi. SWI, öğrencileri araştırmalara çekmek için tasarlanmıştır. Bu, gerçek dünyadaki bir krize yöneliktir - etkili antibiyotiklerin azalan kaynağı.

Biyoloji profesörü Doçent Jennifer Hess, “Biyoloji fakültemiz, öğrencilerimize otantik araştırmalara daha fazla fırsat tanıyacak bu yenilikçi programın bir parçası olmaktan heyecan duyuyor” dedi. “SWI müfredatını şu anda biyoloji bölümümüzde geliştirilmekte olan yeni sağlık bilimleri müfredatına tam olarak entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.” SWI “yeni antibiyotik direnci için adayları keşfetmeyi ve yeni antibiyotik direnç adayları keşfetmeyi hedefliyor. Toprağın kullanılmayan mikrobiyal ve biyokimyasal çeşitliliğini araştırın. ”Bu müfredatı kullanarak, tüm birinci sınıf öğrencileri de içeren tüm tanıtıcı Aquinas biyoloji öğrencileri, uygulamalı araştırma yapma ve tıbbi olarak önemli bir alanda mevcut bilimsel bilgileri doğrudan genişletme fırsatlarına sahip olacaklar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused o ... Devamını oku

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused on leadership and service to others, and fosters a commitment to lifelong learning dedicated to the pursuit of truth and the common good. Daha Az