Sağlık Bilişiminde Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sağlık alanında mı çalışıyorsunuz ve sağlık bilişimi alanındaki bilgi ve becerilerinizi mi artırmak istiyorsunuz? İngiltere'deki en hızlı büyüyen alanlardan biridir ve MSc Sağlık Bilişim derecemiz kariyer beklentilerinizi artırabilir.

Bu ders en son teknolojileri kullanır ve çalışma ortamınızda uygulayabileceğiniz pratik ve analitik becerilere güçlü bir şekilde odaklanır. Bir yıllık tam zamanlı kurs veya üç yıllık yarı zamanlı olarak mevcuttur.

NHS ve Yaşam Bilimi sektöründeki kuruluşlarla bağlantılar yoluyla, sizi bu hızlı büyüyen endüstrinin ön saflarına yerleştirecek olan sağlık bilişimindeki yeni gelişmeler ve teknolojinin değişen doğası hakkında bilgi edineceksiniz.

Neden Swansea University Sağlık Bilişimi?

  • Birleşik Krallık'ta Araştırma Ortamı için 1., İngiltere'de Araştırma Kalitesi için 2. Araştırma Çerçevesi (Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi 2014).
  • Yüksek lisans öğrencileri 100 milyon £ 'lık Yaşam Bilimleri Enstitüsü binasındaki tesislere erişebilir.
  • Ne Uni? Öğrenci Seçimi Ödülü 2017 Birincisi - Lisansüstü.
  • Derecesi bir yıl boyunca tam zamanlı veya üç yıl boyunca yarı zamanlı olarak mevcuttur.
  • NHS ve Yaşam Bilimleri Sektörü içindeki kuruluşlarla güçlü bağlantılar.

Sağlık Bilişimi Deneyiminiz

Derece deneyiminiz, İdari Veri Mükemmeliyet Merkezleri ve eSağlık Araştırmaları merkezlerimizde bulunan son teknoloji tesislere erişim ile geliştirilecektir. Ekonomik ve Sosyal Araştırma Konseyi (ESRC) ve Tıbbi Araştırma Konseyi (MRC) tarafından verilen bu 30 milyon sterlinlik tesis kursunuzun kalitesini artıracaktır.

Tıp Fakültesindeki başlıca işbirlikçilerimizden yararlanacaksınız; Abertawe BroMorgannwg Üniversitesi (ABMU Sağlık Kurulu); Hywel Dda Sağlık Kurulu; İngiltere Araştırma Konseyi; Galler Hükümeti ve çok sayıda ulusal ve uluslararası bağlantı.

Sağlık Bilişimi İstihdam Olanakları

Kursu, Sağlık Bilişimi hakkında daha fazla bilgi ve anlayış ve öğrenmenizi profesyonel pratiğe uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlamak için dikkatle tasarladık.

Bu nedenle, bu Yüksek Lisans derecesi, kariyer ilerlemesi için potansiyel olarak potansiyelinizi geliştirmek için size alan hakkında derinlemesine bilgi verecektir.

Kariyer ve İstihdam

Swansea İstihdam Akademisi (SEA), parlak bir gelecek inşa etmenize yardımcı olacak kariyer yolculuğunuzun her aşamasında sizi destekleyecektir.

Kariyer destek hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İstihdam edilebilirlik atölyeleri, işveren görüşmeleri, ısmarlama etkinlikler ve kariyer fuarları.
  • Profesyonel nitelikli Kariyer Danışmanlarından bireysel danışmanlık ve rehberlik.
  • İş bulma, staj yapma, işe yerleştirme ve gönüllü fırsatlar bulmada yardımcı olun.
  • Çok çeşitli kariyer yönetimi konularında bilgi kaynaklarına erişim.
  • Öğrenci staj fırsatlarını ve Öğrenci Toplumu / Kulüp etkinliklerini desteklemek için finansman.

Ayrıca, mezun olduktan sonra iki yıl boyunca Swansea University Mezunları için yardım ve tavsiyede bulunuyoruz.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Devamını oku

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Daha Az