Sağlık İdaresi Lisans

Genel

Program açıklaması

Sağlık İdaresi Lisans derecesi, tıbbi tesislerin iş operasyonları ile ilgili kariyer yapmak isteyen öğrenciler için dört yıllık lisans derecesidir.

Ders konuları arasında muhasebe , halk sağlığı düzenlemeleri, sağlık hukuku , sağlık ekonomisi , tıp etiği , sağlık hizmetleri pazarlaması , sağlıkta bilgi teknolojisi ve operasyon yönetimi sayılabilir .

Bazı programlar, öğrencilerin sağlık yönetimi , acil durum yönetimi , sağlık bilgi sistemleri ve uzun süreli bakım gibi belirli alanlarda yoğunlaşmalarına izin verir .

Birçok program kısmi liyakat burs IELTS dayalı yüksek performanslı uluslararası öğrenciler için kullanılabilir olmasına rağmen, akademik yıl başına $ 24,000 USD başlayan ders ile, araştırma projeleri, sunumlar ve OPT ve CPT fırsatları şeklinde, (6.5) eğitim ve pratik deneyim dahil ve TOEFL (90) sınav puanlarının yanı sıra CGPA ve SAT (1150) sınav puanları.97974_pexels-photo-433267.jpegPixabay / Pekseller

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Daha Az