Radyografi

Genel

Program açıklaması

JFK Muhlenberg Snyder Radyografi Okulu ve Union County College arasındaki Radyografi işbirliği programı, üniversite temelli akademik kurslarla birlikte hastane tabanlı bir radyografi programının avantajını sunar.

Kazanılan derece (Radyografi Diploması ve Bilimde Önlisans), mezunların kredilerini bir lisans derecesine veya istenirse bir radyolojik teknoloji uzmanlığına aktarmalarını sağlar.

Klinik yeterlilik, programın ayrılmaz bir bileşenidir; ancak, öğrenciler hastalarla çalışmadan önce, doğrudan sınıf derslerine karşılık gelen birkaç simüle edilmiş laboratuvar oturumunu tamamlamaları gerekir. Klinik rotasyonlar, Edison, NJ'deki JFK Tıp Merkezi'nde ve New Jersey'deki diğer hastanelerde ve çeşitli uydu tesislerinde gerçekleştirilir.

Radyografi Programı:

Gün / Tam Zamanlı - Altı dönemlik profesyonel kurslar (iki yıl)

Lise Diploması veya GED / Yetişkin Diploması gerektirir

İleri Daimi için toplam 80 Kredi (39 Genel Eğitim kredisi / 41 Radyografi kredisi)

JFK Muhlenberg Snyder Okullarından Radyografi Diploması ve mezuniyet üzerine verilen Union County College AS Derecesi

Mezunlar, Radyografide ARRT Ulusal Kurul Kayıt Sınavını tamamlamaya hak kazanır

2.5 veya daha yüksek bir kümülatif not ortalaması ile karşılaştırılabilir ders kredisi için 36'ya kadar transfer kredisine kadar değerlendirilen İleri Seviye / Krediler gereklidir.

Transfer için biyoloji dersleri son 5 yıl içinde alınmış olmalıdır;

Fizik dersleri son 10 yıl içinde alınmış olmalıdır.

Genel Eğitim kursları Union County College - Cranford, Elizabeth veya Plainfield kampüslerinde alınır. Radyografi teknolojisi kursları JFK Muhlenberg Harold B. ve Dorothy A. Snyder Okulları kampüsünde ve diğer çeşitli klinik yerlerde ve bağlı kuruluşlarda verilmektedir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

As the first community college in New Jersey, the Union County College is committed to providing an accessible and affordable liberal arts education to Union County residents. Our focus on excellence ... Devamını oku

As the first community college in New Jersey, the Union County College is committed to providing an accessible and affordable liberal arts education to Union County residents. Our focus on excellence drives our mission to develop new programs and courses that reflect the ever-changing global demands. Daha Az