RN, Hemşirelik Bilim Lisansı

Genel

Program açıklaması

Çevrimiçi RN'den BSN'ye

Widener Üniversitesi'nden çevrimiçi Hemşirelikte Lisans için Kayıtlı Hemşire (RN-to-BSN) programı ile giderek daha karmaşık bir sağlık ortamının taleplerini karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ve deneyimleri kazanın.

Hızlı gerçekler:

 • 30 kredi saat *
 • Toplam tahmini harç: 14.460 $
 • CCNE-akredite
 • % 100 çevrimiçi
 • Oturuma ihtiyaç yok
 • Hızlandırılmış ve esnek program seçenekleri

RN-BSN programımız, lisanslı bir hemşire olarak gösterdiğiniz güçlü yönlere dayanır, liderlik becerilerinizi geliştirir ve daha yüksek kalitede bakım sunmak için bilginizi geliştirir.

Widener'da derecenizi programınıza alabilirsiniz. Tamamen çevrimiçi programımızın yerinde oturma zorunluluğu yoktur ve yeterlilik kredisi ile bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilir. Veya özel bir program planı oluşturun ve her seferinde bir ders alın.

* 59 önkoşul kredisi olan ve aktif RN'lere verilen 33 kredilik öğrencilere göre

Akreditasyon ve Tanınma

CCNE onaylı çevrimiçi programımız AACN Essentials'a dayanmaktadır ve 2013-2022 yılları için Ulusal Hemşirelik Mükemmeliyet Merkezi Ulusal Birliği olarak kabul edilmiştir.

Kariyer Görünümü

Magnet statüsü için çaba harcanan hastanelerin sayısı arttıkça, profesyonel, bakalorya ile hazırlanan hemşirelere olan ihtiyaç hızla artmaktadır. BSN'nizi edinmek, sizi daha fazla sayıda hemşire iş fırsatı ve daha yüksek maaşlar için almaya hak kazanacaktır.

 • ADN'si olan bir RN mevcut hemşirelik işlerinin yüzde 49'unu kazanır ve yıllık ortalama maaşı $ 73,022
 • Bir BSN ile bir RN mevcut hemşirelik işlerinin yüzde 81'i için kalifiye olur ve yıllık ortalama maaş 81,656 $ 'dır 1

Finansal yardım

Mali yardım öncelikle federal krediler şeklinde mevcuttur. Başvurmak için, Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuruyu (FAFSA) tamamlayın. Buna ek olarak, işveren eğitimi geri ödemesi düzenlemeleri, işveren belgelerine sahip nitelikli öğrenciler tarafından kullanılabilir.

Widener Üniversitesi'nin FAFSA kodu 003313'tür .

Minimum Kabul Koşulları

 • Önlisans bölgesel olarak akredite bir kolej veya üniversiteden hemşirelik veya RN diplomasına sahip
 • 2,0 minimum not ortalaması
 • Aktif RN lisansı

Widener hakkında

Widener Üniversitesi'nde, akademisyenlerin, liderliğin ve hizmetin ilk geldiği zorlu ve kültürel açıdan farklı öğrenme ortamlarını gururla geliştiriyoruz. 1821 yılında Chester, Pennsylvania'da kurulan Widener, sivil katılım, hizmet ve sosyal sorumluluk konusundaki taahhüdümüz ile ulusal olarak tanınır. Amacımız toplumumuz genelinde olumlu değişime ilham veren gerçek liderler geliştirmek.

Eğer Widener University'nin çevrimiçi RN - Hemşirelikte Lisans Diploması (RN-BSN) lisans programı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi isteyin veya bir Program Yöneticisi ile konuşmak için 844-386-7321 numaralı telefonu arayın.

1 Kaynak: Burning-Glass.com (hemşire iş ilanlarının analizi, 1/01/2017 - 12/31/2017)

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

At Widener University, we proudly cultivate challenging and culturally diverse learning environments where academics, leadership, and service come first. Founded in 1821 in Chester, Pennsylvania, Wide ... Devamını oku

At Widener University, we proudly cultivate challenging and culturally diverse learning environments where academics, leadership, and service come first. Founded in 1821 in Chester, Pennsylvania, Widener is nationally recognized for our commitment to civic engagement, service, and social responsibility. It is our goal to develop true leaders who inspire positive change throughout our community. Daha Az