Northern Illinois University'de Online Hemşirelik Dereceleri

Yüzde 100 Online Verilen Dersler

Sağlık sektörü her seviyede güncel bir eğitime sahip hemşirelere ihtiyaç duymaktadır. İstihdam artışının yüzde 15'inin 2026 1'e kadar kayıtlı hemşireler için öngörülmüş olması ve 2030 yılına kadar yaklaşık 1 milyon RN istihdamının ulusal bir açığı öngörülüyor. 2

Northern Illinois University'nin çevrimiçi hemşirelik programları, klinik becerilerinizi geliştirmeyi veya hemşire eğitimcisi, yönetici veya araştırmacı olmayı hedefliyor olsanız da sizi bu talebi karşılamaya, eğitiminizi güncel tutmaya ve aradığınız rolü bulmaya hazırlayabilir.

Dört lisans veya lisansüstü CCNE onaylı programlardan birinde, ödüllendirici ve yaşam boyu süren bir kariyer için çevrimiçi olarak derecenizi kazanın.

Online Hemşirelik Dereceleri

  • Hemşirelikte BS BS
  • Hemşirelikte Hemşirelikte Doktor Uygulaması (DNP)
  • Hemşirelik Yüksek Lisansı, Hemşirelik Eğitimi Uzmanlığı
  • Hemşirelikte MS, Aile Hemşire Uygulayıcı Uzmanlığı
  • Hemşirelik Yüksek Lisans Hemşirelik Uygulama Doktoru

NIU'da Neden Bir Sonraki Adımınızı Atın?

NIU olarak başarınızı sağlamaya kendimizi adadık. Meşgul, sektörde deneyimli fakülte, küçük sınıflar, kendinden geçmiş çalışma ve her zaman uygun öğrenimimizi deneyimleyin. Bu programlardan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için bu sayfadaki formu doldurun ve temsilcilerimizden biri sizinle bağlantı kuracak.


Kaynaklar:

1 Çalışma İstatistikleri Bürosu. (13 Nisan 2018). Kayıtlı Hemşireler. 31 Ocak 2019'da https://www.bls.gov/ooh/healthcare/registered-nurses.htm adresinden alındı.
2 Çalışma İstatistikleri Bürosu. (Aralık 2015). Mesleki istihdam projeksiyonları 2024'e ulaştı. 31 Ocak 2019'da https://www.bls.gov/opub/mlr/2015/article/occupational-employment-projections-to-2024.htm adresinden alındı.

Program dili:
  • Ingilizce

Northern Illinois University Online için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 20, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2020
Duration
2 - 6 yıl
Yarı zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date