Moleküler Bilim ve Mühendislikte MR'lar

Genel

Program açıklaması

Moleküler bilim ve mühendisliğin geniş yönlerinde uzmanlar giderek daha fazla talep görmektedir. Endüstriler ve araştırma ajansları, karşılaştıkları zorlukları çözmek için etkili ve sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmak için yetenekli bilim insanlarına ve mühendislere ihtiyaç duyarlar.

Moleküler Bilim ve Mühendislik Enstitüsü, öğrencileri bu ortaya çıkan ve heyecan verici alanda disiplinlerarası işbirliği araştırmalarında eğitmek için benzersiz bir Yüksek Lisans başlattı.

Moleküler bilim anlayışımızdaki hızlı ilerleme, şimdi benzeri görülmemiş bir doğrulukla malzeme üretmemize, ölçmemize ve modellememize olanak sağlıyor. Bu, toplumun karşılaştığı büyük zorluklara yanıt olarak daha iyi malzeme ve moleküler sistemler tasarlamak için harika bir fırsat sunmaktadır.

Bu bir yıllık tam zamanlı MRES kursu size Moleküler Bilim ve Mühendislik hakkında sistematik bir anlayış ve bölgedeki mevcut zorluklar ve araştırmalar hakkında eleştirel bir farkındalık sağlar.

MR'lar, ileri entegrasyon becerileri sağlamanın yanı sıra moleküler etkileşimlerden tüm sistemlere kadar çoklu ölçeklerin anlaşılmasını sağlayarak bilim ve mühendislik geçmişlerinden mezunların geniş bir şekilde alınmasını amaçlamaktadır.

İşbirliği kuruma entegre kurs ve genişletilmiş araştırma projeleri ile yerleştirilmiştir: araştırma zorluğu ve bağlamı hakkında üst düzey bir bakış açısı elde etmek için endüstriyel yerleşimler gerçekleştirirsiniz.

Bunu, farklı bölümlerden iki akademisyenin yakın gözetimi ile Imperial'da üç aylık bir araştırma projesi takip ediyor.

yapı

Gösterilen modüller mevcut akademik yıl içindir ve giriş yılına bağlı olarak değişebilir.

Bu dersin müfredatının şu anda standart bir modüler yapı sunmak için Üniversite çapında bir sürecin bir parçası olarak gözden geçirildiğini lütfen unutmayın. Sonuç olarak, bu kursun içeriği ve değerlendirme yapıları giriş yılı için değişebilir. Bu nedenle, başvurunuzu sonuçlandırmadan önce ve gönderdikten sonra bu ders sayfasını kontrol etmenizi öneririz, çünkü herhangi bir değişiklik Kolej tarafından onaylanır onaylanmaz bu sayfayı güncellemeyi hedefleriz.

Kurslarımızda veya kurslarımızla ilgili olarak değişiklik yapmamız gerekebileceği sınırlı durumlar, yapabileceğimiz değişikliklerin türü ve yaptığımız değişiklikler hakkında size nasıl anlatacağımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tanıtıcı bileşenler

Bu bileşenler, entegre müfredat için geniş bir beceri seti sağlar.

 • Moleküler Mühendisliğin Temelleri
 • Destekleyici Moleküler Bilim

Gelişmiş çekirdek modülleri

 • Ölçme - Analiz ve Karakterizasyon
 • Polimerik Sistemlerin Yapımı - Sentezi
 • Üretim süreçleri
 • Moleküler Sistemlerin Tasarımı
 • Çok Ölçekli Modelleme - Anlama, Görüntüleme ve Tahmin Etme

Araştırma projeleri

Araştırma projeleri MRES programının kalbini oluşturmaktadır. Her projenin iki bölümü vardır: entegre bir işbirliğine dayalı endüstriyel yerleşim (3 ay) ve bu projenin Imperial College'daki araştırma laboratuvarlarında devam etmesi. Projeler, farklı disiplinlerden iki İmparatorluk akademisyeni ve bir sanayi ortağı tarafından ortak olarak denetlenmektedir.

129010_photo-1532187863486-abf9dbad1b69.jpgLouis Reed / Yayılmamış

Öğretim ve değerlendirme

öğretim

 • Grup çalışmaları
 • Rehberli uygulamalı dersler ve laboratuvar çalışması
 • Bireysel araştırma projeleri
 • Dersler
 • On-line gruplar / tartışmalar
 • On-line ders materyalleri
 • Sunumlar
 • Araştırma projesi (endüstri ortaklarıyla birlikte denetlenebilir)
 • Öğreticiler

değerlendirme

 • Tasarım özeti
 • Bireysel sözlü sunumlar
 • Laboratuvar değerlendirmeleri
 • Literatür taraması ve proje teklifi
 • Üretim projesi
 • Mini projeler
 • Poster sunumu
 • Sorun sayfaları
 • İlerleme raporları
 • Araştırma makalesi
 • Yazılı sınavlar

Kurs çizelgesi

Dönem başlamadan önce katılım talimatlarını alacaksınız. Derse akademik yılın ilk gününden (Ekim ayının ilk Pazartesi günü) katılabilmeniz gerekir.

Zaman çizelgenize çevrimiçi olarak erişilebilir olacak - kurs başlamadan önce bunun için bir bağlantı alacaksınız. Temel öğretim saatleri Pazartesi-Cuma 9-6 arasındadır.

Bu yüksek lisans derecesi olduğu için ders programının lisans tatilleri boyunca devam ettiğini lütfen unutmayın. Ekim ayının başından Eylül ayının sonuna kadar süren 12 aylık bir kurstur.

Giriş koşulları

Dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor ve tüm başvuruları bireysel olarak değerlendiriyoruz.

Minimum akademik gereksinim

Minimum gereksinimimiz mühendislik veya fizik bilimlerinde 2.1 derecedir.

Uluslararası nitelikler

Ayrıca çok çeşitli uluslararası nitelikleri de kabul ediyoruz.

Yukarıdaki akademik gereklilik, bir İngiliz kalifikasyonuna sahip olan veya Birleşik Krallık kalifikasyonu için çalışan adaylar içindir.

Rehberlik için, lütfen Ülke Endeksimize bakın, burada listelenen standartların Kolej'e giriş için minimum olduğunu ve özellikle bu Bölümün olmadığını lütfen unutmayın.

Kabuller ve sahip olduğunuz veya şu anda çalışmakta olduğunuz yeterlilik için gerekli standart hakkında sorularınız varsa, lütfen ilgili kabul ekibiyle iletişime geçin.

İngilizce dil koşulu (tüm adaylar)

Tüm adaylar, Üniversiteye giriş için minimum düzeyde İngilizce yeterliliklerini göstermelidir.

Bu kursa kabul edilmek için, uygun İngilizce dil yeterliliğinde standart Kolej gereksinimini karşılamanız gerekir. Bu koşulu yerine getirmek için gereken asgari notların ayrıntıları için lütfen lisansüstü başvuru sahipleri için İngilizce dil şartlarına bakınız.

Öğrenim ücretleri ve finansman

Ödediğiniz öğrenim ücreti düzeyi, İngiltere hükümet mevzuatına göre değerlendirdiğimiz ücret durumunuza bağlıdır.

Öğrenim ücretleri (Ev ve AB öğrencileri)

2020 girişi

Yıllık 14.000 £

Ücretler, eğitim yılına değil, üniversiteye giriş yılına göre ücretlendirilir.

Aksi belirtilmedikçe, bir yıldan fazla süren derslerdeki öğrencilerin ücretleri, modüler programlardaki yarı zamanlı öğrenciler de dahil olmak üzere yıllık enflasyona bağlı bir miktar artacaktır. Kullanılan enflasyon ölçüsü, akademik oturumun başladığı takvim yılının Nisan ayında Perakende Fiyat Endeksi (RPI) değeri olacaktır; örneğin, Nisan 2020'deki RPI değeri 2020-2021 akademik yılı ücretlerine uygulanacaktır.

Öğrenim ücretleri (Yurtdışı ve Adalar öğrencileri)

2020 girişi

Yıllık 32.500 £

Ücretler, eğitim yılına değil, üniversiteye giriş yılına göre ücretlendirilir.

Aksi belirtilmedikçe, bir yıldan fazla süren derslerdeki öğrencilerin ücretleri, modüler programlardaki yarı zamanlı öğrenciler de dahil olmak üzere yıllık enflasyona bağlı bir miktar artacaktır. Kullanılan enflasyon ölçüsü, akademik oturumun başladığı takvim yılının Nisan ayında Perakende Fiyat Endeksi (RPI) değeri olacaktır; örneğin, Nisan 2020'deki RPI değeri 2020-2021 akademik yılı ücretlerine uygulanacaktır.

Kariyer

Moleküler Bilim ve Mühendislik alanındaki MR'larımız, uygulamalı nitelikte işbirlikçi, disiplinler arası araştırmalar yapmaktan heyecan duyan bilim ve mühendislik geçmişlerinden geniş bir istisna mezunu almayı amaçlamaktadır. Sana bir doktora veya endüstri kariyeri için temel ve uygulamalı becerileri ile donatmak olacaktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Devamını oku

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Daha Az