Mikrobiyolojide Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kurs

Bu program, çekirdek ve uygulamalı mikrobiyolojide sağlam bir temel sağlamak için teorik bilgi, anlayış ve pratik becerileri sağlamak için istihdam edilebilirlik seçenekleri geliştirmek için gerekli olan aktarılabilir becerileri ile birlikte tasarlanmıştır. Bu, endüstriyel, ticari, hükümet ve çevre ortamlarında ve daha fazla lisansüstü eğitimde geniş bir kariyer yelpazesi için mezunlar hazırlamayı amaçlamaktadır.

Kurs süresince, sağlık, çevre, ekolojik ve biyoteknoloji sektörleri ile ilgili çeşitli mikrobiyoloji alanlarını araştırma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, bilgi, beceri ve kariyer seçeneklerinizi daha da geliştirebilecek tıbbi, çevresel veya endüstriyel mikrobiyoloji ile ilgili araştırma yapma şansına da sahip olacaksınız.

Personel tıbbi, endüstriyel ve çevresel mikrobiyoloji, moleküler, hücre ve sistem biyolojisi, rekombinant DNA teknolojisi, protein biyokimyası, yapısal biyoloji, fermantasyon, biyomühendislik ve diğer birçok alanda uzmanlık sağlayabilir. Buna ek olarak, öğrenciler ayrıca üniversiteden endüstri ve diğer okullardan harici konuk konuşmacılardan da yararlanabilirler.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Program, dersler, çalıştaylar, laboratuvar uygulamaları, seminerler, probleme dayalı öğrenme grup oturumları, bağımsız öğrenme ve araştırma projelerinin bir kombinasyonunu içerir. Program ayrıca, istihdam edilebilirliği artırabilecek mesleki ve araştırma becerilerinin geliştirilmesine büyük önem vermektedir.

Dönem 1, öğrencilere güncel mikrobiyoloji konuları ve modern mikrobiyolojide kullanılan teknikler üzerine pratik eğitim hakkında temel teorik bilgi sağlamak için tasarlanmış modülleri içermektedir.

Modüller:

  • Mikrobiyal Dünya
  • Moleküler Viroloji
  • Bulaşıcı Hastalıkların Tanımlanması
  • Biyolojik Bilimlerde Mesleki ve Araştırma Becerileri A

2. Dönem, ilk dönemde çalışılan modüller üzerine inşa edilmiştir ve pratik becerileri geliştirmeyi ve tıbbi, endüstriyel ve çevresel mikrobiyolojide uzman eğitimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Modüller:

  • Enfeksiyon ve Kontrol
  • Endüstriyel ve Çevresel Mikrobiyoloji
  • Fermantasyon Biyoteknolojisi
  • Biosciences B'de Mesleki ve Araştırma Becerileri

Yaz boyunca öğrenciler daha sonra mikrobiyolojik bir disiplin içinde bağımsız bir araştırma projesine ilerlerler.

Nasıl Değerlendirilir?

Değerlendirme kurs ve sınav yoluyla yapılır. Kurs, literatür incelemeleri, sözlü ve poster sunumları ve en sonunda araştırma projesi için bir araştırma tezinin hazırlanmasını içerir.

Her bir değerlendirme formuna özel eğitim, ilerledikçe yüksek lisans öğrencisi olarak performansınızı iyileştirmek amacıyla programda yer almaktadır.

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş koşulları

İlgili bir konuda birinci veya ikinci sınıf onur derecesi.

Lisans arka planınız, Biyoloji, Biyokimya, Biyomedikal Bilimler, Biyomedikal Bilim, Adli Bilim veya Mikrobiyoloji dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede Bilim konularında olabilir.

Uluslararası Öğrenciler IELTS 6.0'da İngilizce dilini her bir elementte veya eşdeğerinde en az 5.5 olacak şekilde gerektirir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az