Mesleki Terapide Klinik Doktora

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Online 36 kredi Mesleki Terapi alanında Doktora, herhangi bir alanda yüksek lisans derecesine sahip lisanslı mesleki terapistler için tasarlanmıştır. Program sizi yeni uzmanlıklar keşfetmeye, mesleki terapi müfredatı geliştirmeye ve bu alanda hem eğitim hem de uygulama yoluyla liderlik etmeye hazırlar. Mesleki performans sorunlarını çözmek için eleştirel düşünme, analitik ve iletişim becerilerini uygulamaya hazır olacaksınız; Disiplinlerarası takımlarda liderlik göstermek ve akut sonrası ortamlarda kanıta dayalı mesleki tedaviye katkıda bulunmak.

Neden GW'nin Mesleki Terapide Çevrimiçi Klinik Doktora?

  • Bireyselleştirilmiş Dikkat: Ülkedeki en düşük fakülteye / öğrenci oranına sahip bir programı deneyimleyin.
  • Özelleştirilebilir Program: Özel kariyer hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri kazanmak için dört uzmanlık arasından seçim yapın.
  • Fakülte Mentorluğu: Kursunuz boyunca ve kendi işinize yönelik bir terapi programı geliştireceğiniz capstone projeniz boyunca bir fakülte danışmanıyla çalışın.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Devamını oku

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Daha Az