Merkezi Hizmet Steril İşleme Teknisyeni Diploması

Genel

Program açıklaması

Heyecanlı bir Sağlık Bakım Kariyerine İlk Adım

Merkezi Hizmet Steril İşleme Teknisyeni diploma programı, sağlık bakımında en heyecan verici kariyer alanlarından birine yükselişinizdendir. Merkezi Hizmet / Steril İşleme Teknisyenleri sağlık alanının ayrılmaz bir parçası değildir, bu diploma, Cerrahi Teknoloji ve Merkezi Steril İşleme önlisans lisans programının ve Cerrahi İlk Yardımcısı sertifika programının gerekli bir bileşenidir. Merkezi Hizmet Steril İşleme Teknisyeni Diploma Programı, ameliyat odasında (OR) kariyere yönelik ilk adımınızdır.

Kurs alanları şunları içerir:

 • Mikrobiyoloji (laboratuar dersi)
 • Merkezi Hizmet Teknisyeni / Steril İşleme I
 • Anatomi
 • Merkezi Hizmet Teknisyeni / Steril İşleme Klinik
 • Perioperatif Cerrahi Hizmetlere Giriş

Merkezi Hizmet Steril İşleme Teknisyeni diploma programının mezunları, Uluslararası Sağlık Hizmeti Merkezi Hizmet Materiel Yönetimi Birliği (IAHCSMM) tarafından idare edilen Sertifikalı Kayıtlı Merkezi Hizmet Teknisyeni (CRCST) sınavına tabi kalacaklardır.

Kabul Koşulları

Merkezi Hizmet Steril İşleme Teknisyeni diploma programının ilave kabul koşulları vardır. Daha fazla ayrıntı için mevcut üniversite kataloğuna bakın.

 1. İngilizce ve Matematikte Minimum Yeterlik
 2. Clear Criminal Background check
 3. Kapsamlı ilaç ekranı temizle
 4. Negatif 2 adımlı PPD (veya negatif CXR), fizik muayene, grip aşısı veya kopma formu, aşılar ve Hepatit B, MMR ve Varicella'ya karşı bağışıklık kanıtı (TDaP gibi klinik ve saha staj yerleri tarafından gerekli görülen diğer aşılar).

Neden American National University ?

 • eÜniversity Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarının, video konferansının ve çevrimiçi sınıfların birleşimiyle, ¹ kendi programınızda derece kazanma esnekliğiniz var - öğrencilerimizin çoğunun ailesi ve çalışması.
 • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
 • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
 • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
 • Mezunların Yararları - Mesleki kariyeri boyunca mevcut olan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebilmeniz için mezun olduktan sonra, desteğimiz mezuniyet yılına son vermez.

¹ Yaygın olarak mevcut olmakla birlikte, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde, tüm formatlarda veya her dönem sunulmaktadır. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

² Yenileyici eğitim nitelikli öğrenciler için ücretsizdir. Laboratuar ücretleri, kitaplar ve malzemeler gibi ek maliyetler öğrencinin sorumluluğundadır. Yeniden eğitim, öğrencinin mezun olduğu ve mevcut alana tabi olduğu programla sınırlıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az