Hemşirelik Bilim Ustası - Hemşirelik Eğitimi

Genel

Program açıklaması

West Florida Üniversitesi'nden CCNE onaylı çevrimiçi Hemşirelik Eğitimi MSN, öğrencileri yarının hemşirelerinin eğitimcilerine yönelik yüksek talebi karşılamaya hazırlayan öğretim stratejilerine ve müfredat tasarım becerilerine derinlemesine dalmaktadır.
Çalışan hemşireler için özel olarak hazırlanmış bir müfredatla, programın eşzamansız çevrimiçi formatı yoğun programlara uyar. Kurs, tüm öğrenme stilleri için müfredat geliştirme, hemşirelik eğitimindeki eğilimler, programlı değerlendirme, ileri hemşirelik uygulamalarında sağlık değerlendirmesi için teorik ve klinik ilkeler ve daha fazlasını içeren konuları kapsar. UWF'nin lisans programı, öğrencilerin sınıfta ve klinik ortamlarda karmaşık teoriler ve kavramlar uygulayarak pratik deneyim kazandıkları üç uygulama dersi içerir.
Sadece 24 aylık ardışık çalışmada, hemşireler üniversitelerde, hastanelerde veya diğer sağlık bakım ortamlarında başkalarını eğitmeye hazır olacaklar. Mezunlar, olumlu sağlık sonuçlarını teşvik edebilir ve gelecek yıllar boyunca hemşirelik mesleğini olumlu yönde etkileyecek araştırma ve teknolojileri uygulayabilir.
Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

The University of West Florida offers a variety of nationally-ranked graduate and undergraduate degree programs in a convenient, flexible online format. The University’s commitment to lifelong learnin ... Devamını oku

The University of West Florida offers a variety of nationally-ranked graduate and undergraduate degree programs in a convenient, flexible online format. The University’s commitment to lifelong learning and change creates an immersive and valuable online academic experience. Daha Az