Filter
MSc
Avustralya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Sağlık Bilimleri Avustralya'da

Yüksek Lisans derecesi kolej veya üniversitelerde titiz bir çalışma ve eğitim sonrasında verilen bir derecedir. MSc derecesi almak öğrencilere iş olanaklarını genişletmekte ve belirli bir deneyim elde etmekte yardımcı olmaktadır.

Sağlık bilimleri alanında yapılan eğitim programları, öğrencileri sağlık sektöründe geniş bir rol yelpazesinde çalışmaya hazırlar. Kurs, öğrencilerin insan biyolojisi, sağlık politikası ve yönetimi konularında bilgi sahibi olmalarını sağlayan geniş bir yelpazede kapsar.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı içinde Sağlık Bilimleri Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Avustralya

Bond University

Araştırma (Sağlık Bilimleri) tarafından Master of Science bir veya Sağlık Bilimleri ve Tıp araştırma alanları ve grupları Fakültesi fazla denetimli araştırma çalışmaları ... [+]

GİRİŞ KOŞULLARI

Denetlenen araştırma yeteneği, ya da Fakültesi Araştırma Komitesi tarafından eşdeğer olarak kabul niteliklerin bir nitelik ya da kombinasyon kanıtı olan ilgili bir disiplin yılında pekiyi derece ile ilgili bir lisans derecesi başarıyla tamamlanması.

PROGRAM İÇERİĞİ

Araştırma (Sağlık Bilimleri) tarafından Master of Science bir veya Sağlık Bilimleri ve Tıp araştırma alanları ve grupları Fakültesi fazla denetimli araştırma çalışmaları üstlenmek sağlar. Bu uluslararası kabul görmüş bir araştırma derecesi ve doktora çalışmalarına bir yoldur.

Araştırma fırsatı için potansiyel alanlar şunlardır:

ANATOMİ Kanıta Dayalı Uygulama Beslenme ve Diyetetik genetik Sağlık Meslekleri Eğitim Immünoloji yerli Sağlık tıp etiği Tıbbi araştırma nörobilim Fizyoloji / Farmakoloji Fizyoterapi Halk Sağlığı Spor ve Egzersiz Bilimi Spor Yöneticiliği Kök hücreler Üroloji ... [-]
Avustralya Robina
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
104 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku