HEALTHCARESTUDIES

Online Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Sağlık Bilimleri ABD'nde 2020

Yüksek Lisans fen bilimleri iki yıllık bir eğitimden sonra tamamlanabilen ileri düzey bir programdır. Birçok okul online ve part time MSc programları sunmaktadır ki öğrenciler kendilerine uygun olan şekilde eğitim alabilirler.

Sağlık sektöründeki kariyer, sağlık bilimleri alanındaki çalışmalara devam ederek kolaylaştırabilir. Bu çalışma alanı, sağlık politikası, yönetim, yönetim veya klinik bir kariyere yönelik ileri eğitime devam etmek için bir temel olarak çalışmak isteyen öğrencileri hazırlar.

Atlantik çapında, online kurslar ve yükseköğretim yeniden kendi potansiyeli hakkında tartışma bir süre azgın olmuştur. Dersler haftalık online konferanslar olarak yapılandırılmıştır; kurs öğretmen ve diğer öğrenciler ile iletişim sanal öğrenme ortamında gerçekleşir. Online kurslar takviminizi sığacak biçimde tasarlanmıştır, bu sizin için uygun olup ne zaman derslere erişmek.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Online MSc içinde Sağlık Bilimleri ABD'nde

2 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Amerika Birleşik Devletleri, e-Öğrenme Filter

Kinesiyoloji ve Sağlık Bilim Ustası

University of Wyoming
MSc
08 May 2020
<
Tam zamanlı
English
Kampüs
e-Öğrenme

Programdaki yüksek lisans öğrencileri, Kinesiyoloji ve Sağlık alanında yüksek lisans (MS) derecesi kazanırlar.

Devamını oku

Yaşlanmada MS

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
MSc
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
11 aylar
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Yaşlanma

Devamını oku