Filter
MSc
Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

Online MSc'ler içinde Acil Tıp 2020

Yüksek Lisans derecesi kolej veya üniversitelerde titiz bir çalışma ve eğitim sonrasında verilen bir derecedir. MSc derecesi almak öğrencilere iş olanaklarını genişletmekte ve belirli bir deneyim elde etmekte yardımcı olmaktadır.

Çevrimiçi öğrenme eğitimde elektronik medya ve bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) kullanımı ifade eder. Online öğrenme ile bir de oturum açabilirsiniz her zaman ve her yerden çalışmalarını erişmek için esnekliğe sahiptir.

Online Fen Bilimleri Yüksek Lisansı içinde Acil Tıp

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Acil Tıp, e-Öğrenme

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Bu program, çocuklarda klinik acillerin yönetiminde yer alan tıpta yüksek kalibreli mezunları hedef almaktadır. Pediatri ve acil tıp alanındaki kursiyerler için idealdir ... [+]

Program Açıklaması

Bu program, çocuklarda klinik acillerin yönetiminde yer alan tıpta yüksek kalibreli mezunları hedef almaktadır.

Pediatri ve acil tıp alanındaki kursiyerler için idealdir ve aynı zamanda pediatrik anestezi veya pediatrik yoğun bakımda beceriler geliştirmek isteyen anestezistler için de oldukça önemlidir.

Ayrıca uzak ve kırsal alanlarda pediatrik destek almadan çalışan birinci basamak uygulayıcılarına yardımcı olacaktır.

Diploma Yılı'nda öğrenciler, Acil Serviste resüsitasyon ile Pediyatrik Kritik Bakım Birimi'ne (yüksek bağımlılık ve yoğun bakım dahil) geçişi kapatmak için tasarlanmış Pediatrik Kritik Bakım Tıbbı kurslarını da seçebilirler.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku