Filter
MSc
Avrupa Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

Online Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Acil Tıp 2020 Avrupa

Fen bilimleri alanında yüksek lisans programı, benzer bir alanda lisans programını tamamlamış kişiler tarafından alınabilmektedir. MSc kazanmak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirmektedir.

Tüm sınıflar çevrimiçi olduğu için, öğrencilerin derslere görünür zorunda kalmazsınız. Online dersler çekerken programları gibi sıkı olmayabilir. Öğrenciler üzerinde çalışmak ve hazır ve kendi kişisel hızda zaman atamaları yapabilir. Çeşitli çevrimiçi yüksek lisans programlarında, öğrencilerin büyük ihtiyaç duyduğu sürece seçmeli dersleri almak beklenmemektedir. Bu öğrencilerin sıfır ve kendi iş için öğrenmesi gereken özellikle çalışma sağlar. En büyük, çevrimiçi lisans programları ile ilgili bilgileri öğrenmek için bir tutku var Çoğu öğrenci için bu yaklaşım olarak mükemmel çalışmak daha hızlı derecelerine kazanmak zaman ve yardım öğrencilerin kurtaracak.

Avrupa, kongre tarafından, dünya 's yedi kıtanın biridir. Avrasya, Avrupa'nın en batı noktası oluşan genellikle havza ile Asya'dan ayrılır Ural ve Kafkas Dağları, Ural Nehri, Hazar ve Karadeniz ve Karadeniz ve Ege Denizi bağlayan su yolları böler.

MSc Online içinde Acil Tıp Avrupa

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Acil Tıp, Avrupa, e-Öğrenme

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Bu program, çocuklarda klinik acillerin yönetiminde yer alan tıpta yüksek kalibreli mezunları hedef almaktadır. Pediatri ve acil tıp alanındaki kursiyerler için idealdir ... [+]

Program Açıklaması

Bu program, çocuklarda klinik acillerin yönetiminde yer alan tıpta yüksek kalibreli mezunları hedef almaktadır.

Pediatri ve acil tıp alanındaki kursiyerler için idealdir ve aynı zamanda pediatrik anestezi veya pediatrik yoğun bakımda beceriler geliştirmek isteyen anestezistler için de oldukça önemlidir.

Ayrıca uzak ve kırsal alanlarda pediatrik destek almadan çalışan birinci basamak uygulayıcılarına yardımcı olacaktır.

Diploma Yılı'nda öğrenciler, Acil Serviste resüsitasyon ile Pediyatrik Kritik Bakım Birimi'ne (yüksek bağımlılık ve yoğun bakım dahil) geçişi kapatmak için tasarlanmış Pediatrik Kritik Bakım Tıbbı kurslarını da seçebilirler.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku