Kursa Genel Bakış

Program diş teknolojisinde ilk yeterlilik konusunda uzman eğitim binası sunmaktadır.

Bu program için Cardiff Metropolitan University uzaktan eğitim yoluyla verildiği için herhangi bir katılım bulunmamaktadır. Bu, öğrencilerin geniş bant bağlantısı olan bir PC üzerinden video konferansa erişmelerini gerektirir. Her modülde haftalık toplantılar yapılacak. Öğrencilerin akademik yıl boyunca laboratuvarlarında / işyerlerinde haftada en az 6 saat pratik çalışma yapmaları beklenir.

Kurs içeriği

Her aşamada 60 kredi tamamlanması gerekmektedir. Sertifika ve Diploma seviyelerinde, öğrenciler sabit protez (koruma), çıkarılabilir protezler (protezler) ve ortodonti gibi seçilebilecek bir uzmanlık alanından modüller çalışırlar. Örneğin, modül başlıkları, karmaşık tam ve kısmi protezler, hassas ataşmanlar, implantlar, sabit ve miyofonksiyonel ortodontik cihazları içerir.

Örnek olay incelemeleri, kişisel ve portföy gelişimi içeren birkaç İşe Dayalı Öğrenme modülü bulunmaktadır. Gerekirse, Yüksek Lisans için adaylar hazırlayan araştırma modülleri de mevcuttur. Bu seviyede bir araştırma projesi ve yayınlanabilir bir makalenin hazırlanmasının üstlenilmesi gerekiyor. Araştırma konusu, öğrenci ve tahsis edilen danışmanı arasında kararlaştırılır.

Öğrenme

Bu programa katılım video konferans aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu, öğrencilerin geniş bant bağlantısı olan bir PC veya İnternet uyumlu cihaza erişmelerini gerektirir. Kampüse gerekli katılım bulunmamaktadır.

değerlendirme

Sertifika ve Diploma Modülleri pratik ve teorik sınavlar, yazılı veya pratik ödevler veya bunların bir kombinasyonu ile değerlendirilir. Yüksek Lisans'ın bileşeni (bölüm 2) 60 kredilik bir araştırma projesi ile değerlendirilir.

istihdam

Yeterlilikler kıdemli Diş Teknisyeni görevlisi ve üzeri için sağlık hizmeti kapsamında (MT0 3 / A4C Band 6 veya daha üstü) başvuru yapılmasına izin verir. Programların başarılı bir şekilde tamamlanması, özel sektördekilerin daha yüksek kazanç potansiyeli olan daha zorlu işler yapmalarına olanak sağlayacaktır.

Giriş koşulları

Programların uzmanlığı gereği, dental teknolojide bir ön yeterlilik gerekmektedir. Adayların dental teknoloji derecesinde iyi bir sınıflandırma derecesi (1 veya 2: 1) olması gerekir. İstisnai giriş başvuru sahipleri bireysel olarak değerlendirilecektir. Bu tür başvuru sahiplerinin programdan yararlanabileceklerini ve Önceki Öğrenmenin Tanınması yoluyla kanıt sağlayabileceklerini göstermeleri gerekecektir.

Uluslararası Başvuru
İlk dili İngilizce olmayan öğrencilerin, en azından bir IELTS 6.5 standardına veya eşdeğerine akıcılık kanıtı sunmaları gerekecektir. Nasıl başvurulacağı ve İngilizce Dil yeterliliklerinin tam ayrıntıları için lütfen web sitesindeki Uluslararası sayfaları ziyaret edin.

Program dili:
  • Ingilizce

Cardiff Metropolitan University için 17 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 8, 2019
Bu kurs bir Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
Duration
3 yıl
Yarı zamanlı
Price
13,000 GBP
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date