Kursa Genel Bakış

İngiltere'deki iki kişiden biri yaşamları boyunca kanser geliştirecek. Kanser tedavisi iyileşmeye devam ettikçe, daha fazla hasta hayatta kalır ve iyileşmeye yardımcı olmak için rehabilitasyon terapileri uygular. Bu program mevcut sağlık profesyonelleri ve gelişen alanda çalışmak isteyenler için lisansüstü eğitim ve öğretim sunmaktadır.

Bu kursu Hull'da okuduğunuzda, birçok topluluk ve sağlık işvereniyle güçlü bağlantıların keyfini çıkaracaksınız. Bunlar, becerilerinizi gerçek dünya ortamlarında uygulamak için işe yerleştirmeler için mükemmel fırsatlar sağlar. Üniversite, Hull ve East Riding'de rehabilitasyon programları yürüten City Healthcare Partners ile işbirliği yapıyor. Büyük bir araştırma araştırmasına katılma, hakemli dergilerde yayınlama ve Birleşik Krallık'taki kanser rehabilitasyonu disiplini için kanıt temeli oluşturma konusunda yardımcı olacaksınız.

Ne okuyorsun

Çekirdek modüller

Tüm modüller mevcudiyet durumuna bağlıdır ve bu liste herhangi bir zamanda değişebilir.

  • Kanser ve Değiştirilebilir Riskler
  • Araştırma Yöntemleri
  • Egzersiz Rehabilitasyonunun Temelleri
  • Sağlık ve Hastalık Psikolojisi
  • Mesleki Uygulama ve Klinik Yerleştirme
  • Klinik Egzersiz Testleri, Reçete ve Programlama
  • Araştırma Soruşturması

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Gelecekteki umutlarınız

İstihdam edilebilirlik bu programın ana odak noktasıdır. Disiplinle ilgili teori ve pratik bilgiyi ve gerçek yaşam ortamlarında kazanılan bilimsel bilgiyi uygulama fırsatını elde edersiniz.

Halen, İngiltere'de başka hiçbir Yüksek Lisans Kanser Rehabilitasyonu kursu yoktur. Bu programın sunduğu eşsiz fırsatlarla, mezuniyetten sonra hızla gelişen bir alanda eğrinin önünde olacaksınız.

Gelecekteki potansiyel kariyerler NHS'de rehabilitasyon ve egzersiz fizyoloğu veya özel sağlık hizmetleri, yaşam tarzı danışmanı, kişisel antrenör ve yüksek ve ileri eğitim personeli olabilir.

Sanal turu keşfedin

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Giriş koşulları

İlgili bir konuda en az 2.2 Şeref derecesi veya uluslararası bir eşdeğeri (spor ve egzersiz bilimi, hemşirelik, spor terapisi, fizyoterapi, halk sağlığı veya tıp). Programı başlattıktan sonra, okul sizin adınıza gelişmiş bir Açıklama ve Engelleme Hizmeti (DBS) kontrolü yapacak. İkinci dönemin zorunlu bir bölümünü oluşturan bir Klinik Yerleşime katılabilmeniz için başarılı bir DBS kontrolü gereklidir. Bu nedenle, bu program için yalnızca gelişmiş DBS kontrolünüzün tatmin edici olacağından eminseniz ve eğer değilse, programı tamamlayamayacağınız konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Uluslararası öğrenciler

Çalışmak için 4. Sınıf öğrenci vizesine ihtiyacınız varsa veya ilk diliniz İngilizce değilse, İngilizce dil yeterlilik seviyeniz için kabul edilebilir bir kanıt sunmanız gerekecektir.

Bu ders, her bir beceri için 6.0 olan, genel akademik IELTS 6.5 gerektirir.

İngilizceniz şu anda Üniversitenin bu program için gerekli standartlarına ulaşmıyorsa, İngilizce dil kurslarımızdan birine ilgi duyabilirsiniz.

Bu program hakkında University of Hull daha fazla bilgi edinmek için lütfen formu doldurun ve gizlilik politikamızı okuyun.

Program dili:
  • Ingilizce

University of Hull için 3 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ekim 13, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
16,600 GBP
Ana Sayfa / AB: £ 7.500 - Uluslararası: £ 16.600. Lütfen dikkat: Gösterilen ücretler 2019/20 girişleri içindir. 2020/21 ücretleri henüz onaylanmadı ve artabilir.
Deadline
Ağu 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Eyl 2021
Son başvuru tarihi
Ağu 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
Ağu 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
End Date
Eyl 2021

Through These Doors - Allam Medical Building - University of Hull