MSc Küresel Halk Sağlığı

Genel

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Halk Sağlığı çalışmaları artık yerel ve ulusal boyutların ötesine geçmektedir, dünya genelindeki insanlar ve topluluklar küresel çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Yüksek Lisans Küresel Halk Sağlığı kursu, 'küresel düşün, yerel hareket et' sloganını takip eder ve küresel halk sağlığı bağlamında İngiltere halk sağlığı gündemine yanıt verir. Bu programdaki bir öğrenci olarak, sağlığı etkileyen yerel, ulusal ve uluslararası düzeylerde işleyen karmaşık faktörler hakkında bilgi ve anlayışınızı bilgilendirecek küresel halk sağlığını incelemek için disiplinler arası bir yaklaşım benimsemek için çeşitli akademik ve profesyonel geçmişlerden gelen öğrencilere katılacaksınız. yerel ve küresel olarak nüfusun refahı.

Kursun temel yönleri arasında, programa araştırma ve burs yerleştirerek, halk sağlığı ve daha geniş sağlık sektörü paydaşları ile katılımı arttırarak ve kurs boyunca istihdam edilebilirlik becerilerinin gelişimini entegre ederek disiplinlerarası ve meslekler arası öğrenme için bir ortam yaratmak yer almaktadır.

Kurs gereksinimleri

  • Uygun bir Başarı derecesine (en az 2.2 veya eşdeğer nitelik) ihtiyacınız olacak.
  • Uluslararası bir öğrenciyseniz (Birleşik Krallık dışındaki bir yüksek öğrenim kurumundan birinci derece almışsanız), birleşik bir 6.5 IELTS puanı (veya eşdeğeri) ile İngilizce dil yeterliliğinizi de göstermeniz gerekecektir.

Öğrencilerimiz

  • 15.300 öğrenci -% 75 tam zamanlı ve% 25 yarı zamanlı
  • İlerici ve kapsayıcı bir kampüs oluşturarak 80'den fazla farklı ülkeden öğrencileri çekiyoruz
  • İngiltere'deki büyük üniversiteler arasında çalışan mezunlar arasında ilk 10'da *
  • Yüksek vasıflı istihdamdaki mezunlar için ulusal ortalamanın üzerinde. **

* (3.000 veya daha fazla mezunu olan 102 HEI'nin 9'u, HESA: 2020 Yüksek Lisans Sonuçları)

** (Christ Church mezunlarının yaklaşık üçte ikisi (% 65) mezun olduktan 15 ay sonra yüksek vasıflı yüksek lisans düzeyinde istihdamdadır - ulusal ortalamanın% 3 üzerinde).

Neden İngiltere'de eğitim almalısınız?

  • İngiltere'deki yüksek lisans programları yalnızca bir yıl sürüyor ve size zaman ve para tasarrufu sağlıyor
  • İngiltere üniversitelerinin istihdam edilebilirlik odağı vardır, böylece kolayca işe alınabilirsiniz
  • Birleşik Krallık üniversiteleri mükemmel öğrenci desteği, öğretim yöntemleri ve sınıf deneyimleri sunar
  • Eğitim sonrası çalışma izni, mezun olduktan sonra 2 yıl İngiltere'de kalmanıza izin verir.

140498_graduation.jpgCanterbury Christ Church University"}" />

Öğrenci referansları

AnthonyCanterbury Christ Church University"}" />

"Mesih Kilisesi derecem tamamen yeni bir dünyanın kapılarını açtı ve bir mezun olarak gerçek potansiyelimi incelemem için bana ilham verdi. Şimdi kişisel ve profesyonel olarak başarabileceklerime şu anki rolümün ötesine bakıyorum".

alt = "Anthony

Christ Church mezunu, şimdi Dedektif Araştırmacı, Metropolitan Police

"Uluslararası bir öğrenci olmak zor ve korkutucu olabilir, ancak inanılmaz destek ve Christ Church'teki sıcak karşılamayla her şey yolundaydı. Canterbury her şeye sahiptir: sanat, tarih, kültür ve eğlence ”.

Kristiyana

Sahne Sanatları öğrencisi.

140575_kristiyana.pngCanterbury Christ Church University"}" />

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Devamını oku

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Daha Az
Canterbury , Gillingham + 1 Daha fazla Daha az