MSc Halk Sağlığı

Genel

Program açıklaması

MSc Halk Sağlığı

Halk Sağlığı Yüksek Lisansı, halk sağlığı uygulamaları, yönetimi ve / veya yerel, ulusal ve / veya uluslarüstü düzeydeki araştırmalarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için halk sağlığına kapsamlı bir giriş sağlamak üzere tasarlanmış zorlu ve ödüllendirici bir programdır.

Programın ana odağı, nüfusun sağlığını ve refahını iyileştirmek, ortaya çıkmadan önce sağlık sorunlarını önlemek ve sağlıkta eşitsizlikleri azaltmaktır. Halk sağlığı ilkeleri ve yöntemlerinde ve yaratıcı ve destekleyici bir öğrenme ortamında son derece gelişmiş bir bilgi ve beceri tabanı sunar. Halk sağlığı alanındaki önde gelen uzmanların yanı sıra, dünyadaki çeşitli halk sağlığı sistemlerinden farklı deneyimler paylaşan diğer öğrencilerin deneyimlerini destekleyen geniş bir çağdaş halk sağlığı sorunları yelpazesini araştırıyor.

Bu program dokuz zorunlu modülden oluşmaktadır ve modern halk sağlığı pratisyeninin gerektirdiği bilgi, beceri ve anlayışı sağlamak için bir araya gelerek, modüllerin bir epidemiyolog, sağlık destekçisi, lideri veya araştırmacısı olmak üzere birlikte çalıştığı ilerici bir süreç olarak tasarlanmıştır. .

 • Süre: 2-3 yıl
 • Eğitim şekli: Çevrimiçi öğrenme
 • Öğrenim ücretleri: £ 12,635
 • Finansman:% 60'a kadar burs
 • Eğitiminizin Maliyeti: 5,054 £ 'dan itibaren

Program Pathway

Vakıf kursları
 • İndüksiyon Modülü
Lisansüstü Sertifika Seviyesi
 • Halk Sağlığı İlkeleri
 • Sağlık indirimi
 • epidemioloji
Lisansüstü Diploma Seviyesi
 • Araştırma Yöntemleri: Halk Sağlığında Kanıta Dayalı Uygulama
 • Sağlık Ekonomisi
 • Sağlık koruması
Lisansüstü Ödül Seviyesi
 • Halk Sağlığı Liderliği
 • Araştırma Projesi 1: Küresel Sağlık
 • Araştırma Projesi 2: Teklif Tasarımı ve Yaygınlaştırma

Kabul

Suffolk Üniversitesi, yüksek öğrenime istekli insanlara kapsayıcı bir yaklaşım sağlama konusunda kararlıdır ve yararlanma potansiyeli olan herkese yükseköğretim sağlamayı amaçlamaktadır. Kabul Ofisi, her adayın profilinin tüm yönlerini göz önünde bulundurur: akademik, profesyonel ve kişisel, yüksek öğrenime uygun olan herkesi kabul etme, kariyer başarısı için güçlü potansiyel ve kararlılık gösterme ve ödüllendirici, ortak bir katkıda bulunma amacıyla eğitimsel tecrübe.

Lisansüstü Giriş

Lisansüstü kabul için giriş koşulları şunlardır:

 • En az 2.2 sınıflandırma veya uluslararası eşdeğeri olan, akredite bir İngiltere Onur derecesi. Bazı mesleki yeterlilikler de kabul edilebilir. Kapsamlı mesleki deneyim de düşünülebilir.
 • Tüm üniversitelerden, kolejlerden ve diğer lise sonrası eğitim kurumlarından resmi transkriptler katıldı.
 • İngilizce Yeterliliği: Öğrenciler, genel notları en az 6.0 (veya 5.5'ten düşük bireysel bileşen yok) veya eşdeğer bir yeterlilik notuyla en az “C” veya IELTS (Akademik) notu ile GCSE puanı sunmaları koşuluyla İngilizce yeterlilik şartlarını yerine getirir. Yukarıda belirtilen niteliklere sahip olmayan öğrencilerin çevrimiçi Akademik İngilizce Yerleştirme Testine girmeleri gerekir. Bu bir IELTS tipi sınavdır (Okuma
 • Kişisel Bildirim (en az 500 kelime)
 • Güncel CV
 • CV'de listelenen iki referans (akademik veya profesyonel), hakemin tam adını, iletişim bilgilerini ve başvuru sahibi ile ilişkisini belirtir.

Standart olmayan adayların başvuruları açıktır ve bireysel olarak kabul edilecektir.

Tanınan Önceki Öğrenme

Birleşik Krallık Seviye 7 ile ilgili bir yeterlilik derecesine sahip olan veya akredite bir kurumda ilgili lisansüstü modülleri tamamlamış ve lisansüstü bir programda ileri düzeyde durmak isteyen öğrenciler, ödüllerinin öğrenim çıktılarını yerine getirmeleri kaydıyla RPL'ye başvurabilir kabul edilmek üzere olduğu yüksek lisans programının eşdeğer seviyeleri. Kredilerin tanınması ve dolayısıyla aktarılabilirliği Suffolk Üniversitesi'nin RPL politikasına tabidir ve resmi transkriptlerin ve modül açıklamalarının sunulmasını gerektirir.

Önemli Not

Bir başvuru formu ve destekleyici belgeler sunarak, öğrenci formda veya başvuruları ile bağlantılı olarak verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu ve yanlış veya eksik bilgi verilmesi veya sahte veya sahte niteliklerin / transkriptlerin sunulması gerektiğini beyan eder. Başvurunun reddedilmesine veya bu tür sahte belgelerin kabul edildikten sonra açıklanması durumunda programdan geri alınmasına veya iptal edilmesine (iade edilmeden) yol açabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Suffolk is a transformational university, absorbing the best of UK university traditions and aligning them with a twenty-first-century audience and a modern world of employment and e ... Devamını oku

The University of Suffolk is a transformational university, absorbing the best of UK university traditions and aligning them with a twenty-first-century audience and a modern world of employment and entrepreneurship. We are a distinctive, thriving academic community which makes a clear and immediate impact. Our purpose is to change lives – of individuals and communities - for the better. The partnership between the University of Suffolk and Unicaf brings together the resources and capabilities of both organisations to offer innovative learning solutions and programmes which are delivered fully online to the needs of a wide range of professionals. Daha Az