Sağlık Hizmetlerinde MRS

Genel

Program açıklaması

Dünyanın bir numaralı sanat ve tasarım üniversitesini üst üste beş yıl boyunca (2015-2019) QS Dünya Üniversitesi Konu Sıralamasında inceleyin.

Program Hakkında

Bu eşsiz disiplinlerarası program RCA Tasarım Okulu ve Helen Hamlyn Tasarım Merkezi'nden tamamlayıcı uzmanlık ve Paddington Londra'daki St Mary's Hastanesi'nde bulunan Imperial College London tıp fakültesi ve Helix Merkezi'nden sağlık uzmanlığı üzerine kuruludur.

Sağlık sorunlarının çözümünde tasarımın rolü ve değeri konusunda bir farkındalığın yanı sıra problem çözme ve klinik / tasarım işbirliğinin önemi üzerine çok profesyonel bir bakış açısı geliştireceksiniz. Program, tasarım ve yenilik alanındaki bir dizi araştırma tekniğini, aracını ve çerçevesini kullanır ve sağlık sorunlarına çözüm bulmak için hızlı bir şekilde araştırma yapmak, sentezlemek ve prototip yapmak için tasarımla yönlendirilmiş beceriler geliştirmek için bir ortam sunar.Tim Allen

Giriş şartları

Adaylar tamamen liyakatle seçilir ve başvurular dünyanın her yerinden memnuniyetle karşılanır. Seçim süreci, portföyünüzde gösterildiği gibi yaratıcılık, hayal gücü ve inovasyonun yanı sıra programdan faydalanma ve genel olarak yüksek MA standartlarına ulaşma potansiyelinizi de dikkate alacaktır.

MRes Sağlık

Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Daha Az