HEALTHCARESTUDIES

ABD'nde Sağlık Bilimleri Sosyal Bilimler Yüksek Lisansları İncele 2020

Yüksek lisans derecesi birçok öğrencinin almak istediği bir yüksek öğrenim programıdır. MA bir öğrencinin kendini bir alana adadığını ve iş pazarında gerekli olacak bilgi ve becerilere sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Sağlık sektöründeki kariyer, sağlık bilimleri alanındaki çalışmalara devam ederek kolaylaştırabilir. Bu çalışma alanı, sağlık politikası, yönetim, yönetim veya klinik bir kariyere yönelik ileri eğitime devam etmek için bir temel olarak çalışmak isteyen öğrencileri hazırlar.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

ABD'nde Sağlık Bilimleri Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisansları 2020

2 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Amerika Birleşik Devletleri Filter

Evlilik ve Aile Terapisinde Usta

University of San Francisco - School of Education
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
7 dönem
Ingilizce
Kampüs

Evlilik ve Aile Terapisinde (MFT) yoğunlaşarak Danışmanlık Psikolojisi programında Yüksek Lisans öğrencileri, öğrencileri sosyal ve kültürel olarak duyarlı bir ilişki ve aile ...

Devamını oku

Bütünleyici Sağlık Çalışmaları Yüksek Lisans Programı

California Institute of Integral Studies
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Ödüllü programımız, ulusun entegre sağlık ve sağlık koçluğunun genişleyen alanlarında üst düzey düzeydeki liderleri hazırlayan ilk programıdır.

Devamını oku