Saglikhizmetiprogramlari.com

Top MA'lar içinde Sağlık Bilimleri San Francisco Amerika Birleşik Devletleri

Yüksek lisans derecesi birçok öğrencinin almak istediği bir yüksek öğrenim programıdır. MA bir öğrencinin kendini bir alana adadığını ve iş pazarında gerekli olacak bilgi ve becerilere sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Sağlık sektöründeki kariyer, sağlık bilimleri alanındaki çalışmalara devam ederek kolaylaştırabilir. Bu çalışma alanı, sağlık politikası, yönetim, yönetim veya klinik bir kariyere yönelik ileri eğitime devam etmek için bir temel olarak çalışmak isteyen öğrencileri hazırlar.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

San Francisco California mali ve kültür merkezi açmaktadır. Diğer çağdaş konu ile birlikte şehrin en yüksek öğretim kurumu sağlık ve biyomedikal bilimler derece tanınır.

Top MA içinde Sağlık Bilimleri San Francisco ABD'nde

2 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, San Francisco Filter

Bütünleyici Sağlık Çalışmaları Yüksek Lisans Programı

California Institute of Integral Studies
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 5 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco + 1 daha

Ödüllü programımız, ulusun entegre sağlık ve sağlık koçluğunun genişleyen alanlarında üst düzey düzeydeki liderleri hazırlayan ilk programıdır.

Evlilik ve Aile Terapisinde Usta

University of San Francisco - School of Education
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 7 - 8 dönem Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco Sacramento San Jose Santa Rosa + 4 daha

Evlilik ve Aile Terapisinde (MFT) yoğunlaşarak Danışmanlık Psikolojisi programında Yüksek Lisans öğrencileri, öğrencileri sosyal ve kültürel olarak duyarlı bir ilişki ve aile terapistleri ve akıl sağlığı danışmanları olmaya hazırlar.