Filter
Lisans
Güney Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Tıp Eğitimleri içinde Yardımcı Sağlık Güney Amerika 2019/2020

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Kuzey Amerika ve kuzeybatı Karayip Denizi yalan, Güney Amerika Bu Atlantik Okyanusu ile Pasifik Okyanusu ile batısında ve kuzey ve doğusunda sınırlanmıştır. Ve olmayan iki egemen alanlar - - Fransız Guyanası, Fransa bir denizaşırı toprağı ve Falkland Adaları Bu on iki egemen devlet Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvador, Guyana, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay ve Venezuela bulunuyor , bir İngiliz Denizaşırı Bölgesi. Buna ek olarak, Trinidad ve Tobago ve Hollanda theABC adaları da Güney Amerika bir parçası olarak kabul edilebilir.

Lisans Derecesi içinde Yardımcı Sağlık Güney Amerika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yardımcı Sağlık, Güney Amerika

Grupo Tiradentes

iç Breaking ve Radyoloji Technologist için çalışıyor yapıları araştırmak. radyoaktif kaynaklar, metal yapılarını analiz, insan vücudu işletmek bilerek alanda oluşturulan ... [+]

iç Breaking ve Radyoloji Technologist için çalışıyor yapıları araştırmak. radyoaktif kaynaklar, metal yapılarını analiz, insan vücudu işletmek bilerek alanda oluşturulan mesleki aktivitelerden bazılarıdır.

O Radyoloji Teknoloğu Teknolojik gelişmeler karmaşıklığı aşağıdaki iyonizan radyasyon ve teşhis görüntüleme kullanarak faaliyetlerde yapabiliyor. giderek zorlu olma eğilimindedir bir işgücü piyasası karşılamak için yüksek niteliklere sahip profesyoneller için artan talebi karşılamaktadır.

işgücü piyasası

yaygın bugün kabul edilen yeni bir meslek teşkil beri Radyoloji uzmanları Teknologlar hızla işgücü piyasasında tarafından emilir.... [-]

Brezilya Aracaju
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku