Filter
Lisans
Slovakya Košice Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Tıp Eğitimleri içinde Tıp in Košice Slovakya

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Tıp alanı, insan hastalıklarının ve yaralanmalarının teşhisi, önlenmesi ve tedavisi ile ilgilidir. Tıp öğrencileri, insan vücudu ve eczacılık ve cerrahi gibi konular hakkında derinlemesine bilgi kullanarak, hasta insanlara şifa ve bakım yapmayı öğrenirler.

Slovak Cumhuriyeti Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir durumdur. Bu beş milyondan fazla bir nüfusa sahiptir. Slovakya ziyaret etmek için başlıca nedenleri doğal güzelliği, canlı tarih ve dinlenmek için büyük fırsatlar vardır. Slovaklar özgür bir demokratik bir devlet yaşayan samimi ve huzurlu insanlar. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Kösice şehir Slovakya doğu bölgesinde ekonomik ve kültürel merkezidir. Bu nehir Hornad kıyısında yer almaktadır. Kösice diğer kültürel etkinlikler yanında bazı müzeler ve galeriler vardır.

Top Lisans Derecesi içinde Tıp in Košice Slovakya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp, Košice

Dereceler
Konum
Slovakya
Košice
Eğitim türü
Hız
Educoway

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekley ... [+]

Programın açıklaması

Kösice'deki üniversite eğitim ve bilim alanındaki en iyi kurumlardan biridir, yalnızca Slovakya'da değil, tüm Avrupa'da.

Slovakya'nın en büyüğü olan üniversite mezunları, dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir.

Üniversitenin temel görevi, geniş bir uluslararası bağlamda en son bilimsel keşiflere dayanarak yüksek öğrenim sunmaktır. Bu nedenle, Bologna Deklarasyonunda açıklanan Avrupa gelişmeleri ve hedeflerine uygundur. Üniversite, her öğrenciyi sadece ahenkli bir kişilik geliştirmesi için değil aynı zamanda geniş bir mesleki bilgi edinmesi için teşvik ederek misyonunu yerine getirir. Bu bilgiyi genişletmenin yanı sıra, bilgelik ve yaratıcılık edinerek elde edilir.... [-]

Slovakya Košice
Eylül 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku