Filter
Lisans
Slovakya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bak Lisans Dereceleri içinde Tıp Slovakya'da

Lisans yaklaşık dört yıl içinde elde edilebilen bir yüksek öğrenim programıdır. Pek çok lisans programı, uzak bölgelerde yaşayan veya tam zamanlı okula devam edemeyen öğrencilerin bile eğitimlerini ilerletebilmeleri için sınıf içi olduğu gibi online olarak da verilmektedir.

Tıp alanı, insan hastalıklarının ve yaralanmalarının teşhisi, önlenmesi ve tedavisi ile ilgilidir. Tıp öğrencileri, insan vücudu ve eczacılık ve cerrahi gibi konular hakkında derinlemesine bilgi kullanarak, hasta insanlara şifa ve bakım yapmayı öğrenirler.

Slovak Cumhuriyeti Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir durumdur. Bu beş milyondan fazla bir nüfusa sahiptir. Slovakya ziyaret etmek için başlıca nedenleri doğal güzelliği, canlı tarih ve dinlenmek için büyük fırsatlar vardır. Slovaklar özgür bir demokratik bir devlet yaşayan samimi ve huzurlu insanlar. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Lisans Derecesi içinde Tıp Slovakya'da

Devamını oku Daha Az
LisansTıp
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Tıp, Slovakya

Educoway

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekley ... [+]

Programın açıklaması

Kösice'deki üniversite eğitim ve bilim alanındaki en iyi kurumlardan biridir, yalnızca Slovakya'da değil, tüm Avrupa'da.

Slovakya'nın en büyüğü olan üniversite mezunları, dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir.

Üniversitenin temel görevi, geniş bir uluslararası bağlamda en son bilimsel keşiflere dayanarak yüksek öğrenim sunmaktır. Bu nedenle, Bologna Deklarasyonunda açıklanan Avrupa gelişmeleri ve hedeflerine uygundur. Üniversite, her öğrenciyi sadece ahenkli bir kişilik geliştirmesi için değil aynı zamanda geniş bir mesleki bilgi edinmesi için teşvik ederek misyonunu yerine getirir. Bu bilgiyi genişletmenin yanı sıra, bilgelik ve yaratıcılık edinerek elde edilir.... [-]

Slovakya Košice
September 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku