Filter
Lisans
Çin Halk Cumhuriyeti Shandong Shandong Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisans Dereceleri içinde Tıp Shandong Çin Halk Cumhuriyeti

Lisans yaklaşık dört yıl içinde elde edilebilen bir yüksek öğrenim programıdır. Pek çok lisans programı, uzak bölgelerde yaşayan veya tam zamanlı okula devam edemeyen öğrencilerin bile eğitimlerini ilerletebilmeleri için sınıf içi olduğu gibi online olarak da verilmektedir.

Tıp öğrencileri yarın doktor, hemşire ve cerrah olacak. Bu geniş alan, hastalığın önlenmesi, teşhisi ve tedavisi ile ilgilidir. Genellikle insan vücudunun yanı sıra ilaç, ameliyat ve diğer tıbbi teknikler de dahil edilmiştir.

Birkaç yıl için Çin yüksek öğrenim Asya ülkeleri arasında en iyilerinden biri olarak seçildi. Bu ülke Çin her ilde 150'den fazla kamu ve özel sektöre ait üniversitelerin dağılımı vardır. Yüksek öğretim araştırma dayanmaktadır.

Top Lisans Derecesi içinde Tıp Shandong Çin'de

Devamını oku Daha Az
LisansTıp
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Tıp, Shandong

Dereceler
Konum
Çin Halk Cumhuriyeti
Shandong
Eğitim türü
Hız
Shandong University

Sistemik tıbbi eğitimi beş yıllık bilgi, beceri ve tıbbi uygulama için gerekli tutumları öğrencilere sağlayacaktır. ... [+]

Tıp Tıp Fakültesi Shandong Üniversitesi Fakültesi Tıp Eğitimi Anabilim Giriş Lisans Tıp Lisans 200 aday (5 yıl) ve Tıp Master 200 aday (7 yıl) olmak üzere 400 lisans öğrencileri, her yıl, kaydeder. Tıbbi Lisans (Tıp Eğitimi 5 yıl), sistemik tıp eğitiminin beş yıl bilgi, beceri ve tıbbi uygulamaları için gerekli tutumları ile öğrencilere sağlayacaktır. 51 üç çeşit ayrılır zorunlu dersler vardır: doğal ve sosyal bilimler, temel tıp bilimleri ve klinik tıp sciences.Natural ve sosyal bilimler Matematik, Fizik, Anorganik Kimya, Organik Kimya, Hücre Biyolojisi, İngilizce, Ahlak ve hukuk, kültür dahil ve Geleneksel Edebiyat. Bu kurslar doğanın ve toplumun öğrencilere temel bilgileri öğretmek. Temel tıp bilimleri İnsan (Sistemik Anatomi ve Yerel Anatomisi dahil) Anatomi, Histoloji ve Embriyoloji, İnsan Fizyolojisi, Biyokimya, Moleküler Biyoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi İmmünoloji İnsan Parazitoloji Patofizyolojisinde, Patoloji, Farmakoloji, Tıbbi Psikoloji, Tıbbi Genetik oluşur , Tıbbi Etik, Koruyucu Hekimlik, Nükleer Tıp, İşletme Bilim, Görüntü Tıp ve Tanı. Bu kurslar, insan vücudunun, nedenleri ve hastalıklar, hastalıkların tanı ve tedavisi için temel tekniklerin gelişimi yapısı ve fonksiyonu, temel bilgi ile öğrencilere. Klinik Tıp Bilimleri Dermatoloji İç Hastalıkları, Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Pediatrics, nöroloji, psikiyatri, Oftalmoloji, kulak burun boğaz, içerir. Klinik bilimleri öğrenme yanı sıra, öğrencilerin hastanede staj yapacak. Stajyer olarak uygulama sırasında, öğrenciler hastaların tanı ve tedavisinde rol alacak. Öğrenciler klinik uygulama sırasında Tıp Okulu'nda öğrendiği her şeyi bir araya getirecektir. 51 zorunlu derslerin yanı sıra, 50'den fazla seçmeli dersler vardır. Öğrenciler genişletmek ve doğal ve sosyal bilimler, temel tıp bilimleri, klinik bilimleri ve teknikleri kendi bilgilerini derinleştirmek için bu kurslar... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Jinan China Online
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku