Saglikhizmetiprogramlari.com

Tıp Bilimleri Top 8 Lisanslar 2019

Bir lisans diplomasına Kazanç öğrenimlerine devam etmek isteyen öğrenciler için ortak bir sonraki adımdır. Bu başarı mezunları ilginç bulduğunuz bir alanda kariyer başlamak için izin verir. Bazı öğrenciler, diğerleri daha yüksek bir derecede bir gol ile akademide devam edebilir iken işe başlamak için seçin.

Tıp Bilimleri lisans nedir? Derecesi Bu tip biyoloji, kimya, ya da diğer yaşam bilimleri derslerinde üzerinde yoğunlaşmaktadır. Yüksek matematik ders çalışmaları da laboratuar çalışmaları yapmak ve bilimsel makale ve raporlar hazırlamak için gereklidir. Öğrenciler hibe yazma sürecini ve bilimsel yöntemler belgeleri öğrenmek gibi yazılı iletişim becerileri honlanmış edilir. Bazı öğrenciler, bir lisans derecesi kazanmak için alabilir üç ila beş yıl ötesinde tıp bilimi daha yüksek düzeyde sürdürmeyi tercih.

Bir tıp bilimi derecesinin elde edilmesi öğrencinin kişisel ve mesleki yaşamı yararlanabilir.Eleştirel düşünme, problem çözme, gözlem ve veri analizi becerilerini çalışmanın bu derste üzerinde durulmuştur. Bu becerileri sayesinde, bir öğrenci bu büyüyen ve rekabetçi sanayi kalifiye olacak ve sonuç olarak daha yüksek maaş pazarlık olabilir.

Lisans programının maliyeti kurumu ve yere bağlı olarak biraz değişebilir. Öğrenciler üniversite ya da kolejde tercih edebilir, ya da iş için zaman verir bir online eğitim fırsatı seçebilirsiniz. Kurum Başvurma bir dereceye mali yükümlülük anlamak için en iyi yoldur.

Tıp bilim adamları hem kamu hem de özel alanda laboratuvar ve ofis ortamlarında çalışmak. Onlar tıbbi araştırma alanlarında uzmanlaşmak olabilir ve sağlık araştırmaları, çalışma ve test herhangi bir alanda bulunabilir.Orada ve tıp bilimi ve küresel nüfus yaşlandıkça diğer tıbbi alanlarda büyüme bir sürü olmaya devam, bu nedenle büyümesi bekleniyor nitelikli çalışanlar için talep edecek.

Eğer tıp biliminde bir kariyer yolu takip etmek istiyorsanız, bir lisans bu rekabetçi sektörde vazgeçilmez hale düşünün. Sizin için bir okul bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

8 Sonuçlar Tıp Bilimleri Filter

Genel tıpta lisans

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Bilgi iste Romanya Iași

Tıp Fakültesi Fransızca dil programı Romanya'da Avrupa bütünleşmesi birçok kuruluşların evrimi delil olarak, İngilizce öğretmek ek olarak desteklenmektedir.

Md tıp

Azerbaijan Medical University
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2019 Azerbaycan Baku

Tıbbi değnek hazırlanır 'Tedavi çalışması' Fakültede uzmanlık. Temel tıp konuları 1-3 kurslarında incelenmiştir, klinik konular 4-6 kurslarında incelenir.

Altı yıllık tıp programı

Weill Cornell Medical College in Qatar
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2019 Katar Doha Amerika Birleşik Devletleri New York + 2 daha

WCMC Q Öncesi Tıp müfredat iki yıl oluşur. Bu Altı Yıllık Tıbbi programın Tıbbi müfredatının eğitim gereksinimlerini ve zorluklarına karşılamak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Ders içeriği tıp alanında doğrudan ilgisi olan temel bilimler yönleri üzerinde duruluyor. Ders Ithaca kampüsünde öğretilen aynıdır ve aynı zamanda laboratuar oturumları dahil ...

Charles Sturt University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 yıl Ocak 2020 Avustralya Wagga Wagga + 2 daha

Tıp biliminin lisans

Southeast University
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Nanjing

"Çin'de Uluslararası Öğrenciler için İngilizce-öğretti Tıp Lisans Eğitimi Kalite Kontrol Standartları Geçici Yönetmeliği" uyarınca, Çin Eğitim Bakanlığı Çin'de nitelikli üniversitelerinden biri İngilizce öğretti uluslararası öğrencilerin kayıt olarak Güneydoğu Üniversitesi onayladı tıp lisans programı.

Tıpta Lisans

Koc University - Istanbul Turkey
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2020 Türkiye Istanbul

Tıp fakültesine tıp fakültesine yeni ve farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla kurulan Tıp Fakültesi, seçkin fakültesi ile araştırma, bilgi üretimi, halk sağlığına hizmet etmek, tıpta gelecekteki liderleri eğitmek ve üniversitede eğitim ve sağlık enstitüsü olmak için öncelik vermektedir. standartları.

Tıbbi Analiz Lisans

Al-Ahliyya Amman University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Ürdün Amman

Tıbbi analizler dört akademik yılda dağıtılan (142) kredi saat tıbbi analiz uzmanlık alanında lisans derecesini verir 1991'de Eczacılık ve Tıbbi Bilimler Fakültesi Bölümü, biri olarak kuruldu. Laboratuvar Patoloji - - Mikrobiyoloji Laboratuvarı - Laboratuvar İmmünoloji - Alotfillat- Laboratuvar Hormonların Biyokimya Laboratuvarı Barajı Aserarah- Laboratuvarı Laboratuvar: Bu temel bilim laboratuvarlarında ek olarak tıbbi testlerin laboratuvarlar içerir.

Tıp Eğitiminde Lisans

Syiah Kuala University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Endonezya Banda Aceh

Tıp Fakültesi, 1 Nisan 1982'de Endonezya Cumhuriyeti Devlet Başkanlığı derecesine göre kurulmuştur. 16/1982, Aceh Cemiyeti’nin bir sağlık kurumuna duyduğu ihtiyacı yerine getirmek için. Bir akreditasyon ile Tıp Fakültesi, her akademik yılda öğrenci miktarının kazanılmasından görüldüğü gibi en gözde fakültelerden biri haline gelmiştir.