Filter
Lisans
Türkiye Istanbul Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Tıp bilimi, insan vücudunu araştırmak için klinik yaklaşımlarla kombine edilmiş laboratuvar becerilerini kullanır. Sağlık bakım ve hastalık önleme ve tedavisinin arkasındaki bilimdir. Öğrenciler, bu geniş çalışma alanındaki alanlarda moleküler biyoloji, beslenme, sinirbilimi, toksikoloji ve benzeri dersleri alabilirler.

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Beşiktaş İstanbul'un semtlerinden biri olarak, Boğaz bulunmaktadır. Bizans kere önce başlayarak, uzun bir geçmişi vardır, ve eğitim söz konusu olduğunda, Bahçeşehir Üniversitesi bir kampüs Hacettepe Üniversitesi ile birlikte, orada bulunmaktadır.

Top Lisans içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp Bilimleri, Istanbul

Dereceler
Konum
Türkiye
Istanbul
Eğitim türü
Hız
Koc University - Istanbul Turkey

Tıp fakültesine tıp fakültesine yeni ve farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla kurulan Tıp Fakültesi, seçkin fakültesi ile araştırma, bilgi üretimi, halk sağlığına h ... [+]

Lisans Dereceleri içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye.

Tıp eğitiminin ilk üç yılı, Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde geçirilirken, Eylül 2014'te faaliyete geçen Koç Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde klinik eğitim verilmiştir. 220.000 m2'lik bir alana yayılan Sağlık Bilimleri Kampüsü'nü içermektedir. Tıp Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, araştırma laboratuvarları ve İleri Öğrenme Merkezi. Sağlık Bilimleri Kampüsü'nün amacı, yenilikçi yaklaşım ve Kuzey Amerika standartlarındaki dinamik ekibi ile sağlık sektöründe nitelikli insan sermayesi yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

Üniversiteye giriş sınavının başından beri seçkin öğrencileri tarafından tercih edilen Okulumuz, her yıl toplam 40 öğrenci olmak üzere 15 burs, 25 yarı burs almaktadır.... [-]

Türkiye Istanbul
Eylül 2020
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku