Filter
Lisans
Türkiye Istanbul Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Tıp bilimi, insan vücudunu araştırmak için klinik yaklaşımlarla kombine edilmiş laboratuvar becerilerini kullanır. Sağlık bakım ve hastalık önleme ve tedavisinin arkasındaki bilimdir. Öğrenciler, bu geniş çalışma alanındaki alanlarda moleküler biyoloji, beslenme, sinirbilimi, toksikoloji ve benzeri dersleri alabilirler.

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Beşiktaş İstanbul'un semtlerinden biri olarak, Boğaz bulunmaktadır. Bizans kere önce başlayarak, uzun bir geçmişi vardır, ve eğitim söz konusu olduğunda, Bahçeşehir Üniversitesi bir kampüs Hacettepe Üniversitesi ile birlikte, orada bulunmaktadır.

Top Lisans içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp Bilimleri, Istanbul

Dereceler
Konum
Türkiye
Istanbul
Eğitim türü
Hız
Koc University - Istanbul Turkey

Tıp fakültesi. Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir, ancak üniversite hastanemizdeki hastalarla etkileşime girebilmek için öğrencilerin üçüncü yıldan itibaren Türkç ... [+]

Lisans Dereceleri içinde Tıp Bilimleri in Istanbul Türkiye. Koç Üniversitesi'nde tıp programı özellikleri:Program müfredatı: https://medicine.ku.edu.tr/Süre: 6 yılÖğretim dili: tüm kurslar İngilizce öğretilir, ancak öğrencilerin üniversite hastanemizdeki hastalarla etkileşime girebilmek için üçüncü yıldan itibaren Türkçe öğrenmeleri gerekir.Diploma derecesi: Tıp Doktoru (MD) diploması.Yurtdışındaki derecenin tanınması: Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, onaylanmış okulların ECFMG listelerinde (ABD Klinik Master uygulamaları için), California Medical Board ve GMC'de (İngiltere Klinik Master uygulamaları için) yer almaktadır.Öğrenim, yaşam masrafları ve burslarTıp eğitimi yıllık 87.000 Türk Lirası'dır (yaklaşık 24.000 USD / yıl).Kampüs içi yatakhane konaklama, akademik yıl başına 2.000 - 5.500 USD arasında değişmektedir. Yurtlarımızı buradan görebilirsiniz: https://dorm.ku.edu.tr/dormYaşam masrafları (yemek, yerel seyahat, kitap vb.) Her akademik yıl için yaklaşık 5.000 USD olabilir.... [-]
Türkiye Istanbul
Eylül 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku