Filter
Lisans
Romanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul Lisans Dereceleri içinde Tıp Bilimleri Romanya'da

Lisans yaklaşık dört yıl içinde elde edilebilen bir yüksek öğrenim programıdır. Pek çok lisans programı, uzak bölgelerde yaşayan veya tam zamanlı okula devam edemeyen öğrencilerin bile eğitimlerini ilerletebilmeleri için sınıf içi olduğu gibi online olarak da verilmektedir.

Tıp bilimi tüm dünyadaki üniversitelerde incelenebilir. Bu, tıp ve sağlık bilimlerinde geniş bir kariyer aralığı isteyen öğrenciler için mükemmel bir alan olabilir. Öğrenciler genelde yaşam bilimlerinden biyokimyaya kadar tüm bilimler arasında değişen geniş bir sınıf seçimine girerler.

Romanya üniversite nitelikleri son derece takdir ve Avrupa ve ötesinde, düşük öğrenim ücretleri ve Avrupa'da yaşam maliyeti kaydedilir. Rumen onun 2 milyon kişi ile özellikle başkenti Bükreş'te, eski ve zengin bir geçmişi var. Romanya'da eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler Kabul Mektubu almak için, Eğitim ve Araştırma Bakanlığı veya seçilen Romanya üniversite ya uygulayabilirsiniz.

Lisans Derecesi içinde Tıp Bilimleri Romanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp Bilimleri, Romanya

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi

Tıp Fakültesi Fransızca dil programı Romanya'da Avrupa bütünleşmesi birçok kuruluşların evrimi delil olarak, İngilizce öğretmek ek olarak desteklenmektedir. ... [+]

Tıp Fakültesi Fransızca dil programı Romanya'da Avrupa bütünleşmesi birçok kuruluşların evrimi delil olarak, İngilizce öğretmek ek olarak desteklenmektedir.

Tıp, İngilizce olarak destek ve eğitim programının Fakültesi Öğretmenler, ticaret ve Anglosakson ülkeleri ile uluslararası ilişkiler ve bilgisinin kendi sertifikaları ile kanıtlandığı gibi, gösterdi ve dilin çok iyi bir komut kanıtladı dili. Buna ek olarak, öğretmenin araştırma, okuma ve bilimsel makale yazma için gerekli İngilizce bir bilgimizin kapsar. Buna ek olarak, öğretmenler ve öğrenciler kültürünün daha iyi bilgi ve İngilizce dilini kanıtlayan doktor raporu almak British Council ve İngilizce düzenlediği ders alabilirler.... [-]

Romanya Iași
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca,Romen
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku