Filter
Lisans
Çin Halk Cumhuriyeti Jiangsu Jiangsu Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar içinde Tıp Bilimleri Jiangsu Çin Halk Cumhuriyeti

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Tıp bilimi, öğrencilere tıpta genel bir eğitim verir. Tıp fakültesine girmek veya sağlık bilimlerinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için iyi bir seçim olabilir. Farklı ilgi alanlarına sahip öğrenciler, bu alandaki zorlu, ilgi çekici ve eğlenceli çeşitli dersleri bulabilir.

Çin, resmi olarak Çin Halk 's Cumhuriyeti, Doğu Asya'da yer alan bir egemen devlettir. Bu milyar 1.35 üzerinde bir nüfusa sahip, dünya 'nin en kalabalık ülkesidir.

Top Lisans Derecesi içinde Tıp Bilimleri Jiangsu Çin'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp Bilimleri, Jiangsu

Dereceler
Konum
Çin Halk Cumhuriyeti
Jiangsu
Eğitim türü
Hız
Southeast University

"Çin'de Uluslararası Öğrenciler için İngilizce-öğretti Tıp Lisans Eğitimi Kalite Kontrol Standartları Geçici Yönetmeliği" uyarınca, Çin Eğitim Bakanlığı Çin'de nitelikli ... [+]

Tıp Bilimleri Lisans "Çin'de Uluslararası Öğrenciler için İngilizce-öğretti Tıp Lisans Eğitimi Kalite Kontrol Standartları Geçici Yönetmeliği" uyarınca, Çin Eğitim Bakanlığı Çin'de nitelikli üniversitelerinden biri İngilizce öğretti uluslararası öğrencilerin kayıt olarak Güneydoğu Üniversitesi onayladı tıp lisans programı. Uluslararasılaşma onun adım hızlandırmak için, Güneydoğu Üniversitesi 2010 güz yarıyılında-tıp İngilizce yetiştirmiş lisans programında uluslararası öğrencilerin kayıt devam edecektir. Program anavatan veya diğer ülkelerde hizmet etmek onları olası ihtiyaçları dikkate alarak, nitelikli uluslararası tıp uzmanları yetiştirmek amaçlanmaktadır. Toplam Gerekli kredi tamamlayan öğrenciler Tıp Bachelor of Science derecesi (MBBS) alacak Güneydoğu Üniversitesi ve nitelikli öğrenciler tarafından diploma haiz olacaktır. Mezunlar, ilgili ülkenin göreceli düzenlemelere göre hekim Yeterlilik Sınavı için kayıt fırsatına sahip olacak. İngilizce öğretilen, program, bilim ve kurslar Tıp Koleji, SEU tarafından sunulmaktadır tıp, uygulama peşinde uluslararası öğrencilere açıktır. Medical College, SEU Genel Bakış Güneydoğu Üniversitesi, kökeni Orta Üniversitesi Tıp Koleji geri izlenebilmektedir 1935 yılında kurulan, 2000 yılında Güneydoğu Üniversitesi çatısı altına girmiştir Nanjing Demiryolu Tıp Koleji, gelen menşeli Tıp Koleji. Bu uzun tarihi ve kaliteli eğitim için yurtiçinde ve yurtdışında prestijini sahiptir. Tıp Koleji, Güneydoğu Üniversitesi (SEU), Hunan Caddesi, ulusal bir ünlü iş cadde kıyısında, Nanjing, Çin bir tarihi ve kültürel şehirde doğal Xuanwu Gölü yer almaktadır. Kampüs tüm yıl boyunca güzel sahnelerine sahiptir. Tıp Koleji, ulusal tıp eğitiminde önemli bir üs olmuştur. Geçmiş yıllarda, o Çin Mühendislik Akademisi ve yurtiçi ve yurtdışında birçok diğer kaydetti tıp uzmanları, bazı akademisyenler de dahil olmak üzere 20.000 'den fazla mezun, ekili olmuştur. Tıp Koleji, SEU Temel Tıp Bilimleri, Klinik Tıp Fakültesi ve Kamu Sağlığı Okulu... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Nanjing
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku