HEALTHCARESTUDIES

Asya'da Sağlık Bilimleri Lisanslar İncele 2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Sağlık bilimleri araştırmaları, öğrencilere sağlık endüstrisinde geniş bir eğitim üssü ve klinik veya klinik dışı ortamlarda bir kariyer hazırlığı sağlar. Öğrenciler sağlık yönetimi ve yönetiminde çalışmayı veya sağlık bilimleri eğitimini ileri tıbbi eğitim için bir temel olarak kullanmayı seçebilirler.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Asya'da Sağlık Bilimleri Lisanslar Araştır 2020

2 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Asya Filter

Lisans - sağlık bilimleri

INTI International University & Colleges, Malaysia
Lisans
Oca 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bizim Sağlık Bilimleri programları bu rolleri almak için hazırlar yardımcı olur. Biz, teşhis, teknik, tedavi ve doğrudan hasta bakım ve destek hizmetlerini içeren bizim müfred ...

Devamını oku

Halk sağlığı bilim lisans (halk sağlığı)

St. Theresa International College
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bizim Toplum Sağlığı program sayesinde, öğrenciler etkili bir halk sağlığı sorular bu tür cevap için gerekli bilgi alırlar

Devamını oku