Filter
Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Lisanslar içinde Ruh Sağlığı Hizmetleri ABD'nde

Bir lisans derecesi olan bu program tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Lisans derecesi birçok farklı alanda sunulmaktadır ve bu nedenle öğrenciler hedeflerine uygun ebir eğitim seçebilirler.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Lisans Derecesi içinde Ruh Sağlığı Hizmetleri ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Ruh Sağlığı Hizmetleri, Amerika Birleşik Devletleri

Aquinas College

2017 sonbaharında başlayacak olan Aquinas College , öğrencileri bebekler, çocuklar, ergenler ve tıbbi prosedürlerle ya da gelişimsel risklerle karşı karşıya kalan aileler ... [+]

2017 sonbaharında başlayacak olan Aquinas College , öğrencileri bebekler, çocuklar, ergenler ve tıbbi prosedürlerle ya da gelişimsel risklerle karşı karşıya kalan ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlayan yeni bir Çocuk Yaşam Uzmanı sunacak.

Multidisipliner derece, öğrencileri prosedürler, teşhis veya tedaviler konusunda gelişimsel olarak uygun bir terminolojide eğitmek ve ihtiyaçlarını desteklemek için aile ile çalışmak gibi birçok önemli görevi yerine getirmeye hazırlayacaktır. Amerikan Pediatri Akademisi'nin 2014 tarihli bir politika açıklamasında, “Çocuk Yaşam Uzmanı desteği, ağrı tedavisi için baş etme becerilerini artırarak sedasyon kullanımını, radyasyon maliyetlerini azaltır ve korku ve endişenin azaltılmasına yardımcı olur”... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku