Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Podiyatrik Tıp En iyi 3 Tıp Eğitimleri 2019/2020

Birçok kişi, potansiyel ve iş olanaklarını kazanç artan bir yöntem olarak lisans derecesi doğru çalışmaya karar. Çoğu lisans programları yaklaşık dört yıl içinde tamamlanacak ve belirli bir konu ya da konu alanının kapsamlı bir çalışma gerektirir olabilir.

Pedikürcülük bir lisans nedir? Çalışmanın bu yoğun program gibi spor hekimliği, farmakoloji ve pediatrik ilaç olarak ayak bakımı ve ilgili alanlarda, yakın bir inceleme gerektirir. Ek ders saati genellikle ortopedi, cerrahi tesis ve araçları ve ortak sorunlar ve ayakları ve alt ekstremite etkileyen sıkıntılar ayrılmıştır. Bu programlarda öğrenciler de yakın genel sağlık bilimleri çalışma yanı sıra anatomi, dermatoloji ve Podiatrik cerrahi beklemesin.

Pedikürcülük bir lisans alındıktan sonra pek çok faydaları vardır.Bu programlarda birçok katılımcı ayak bakımı veya ilgili alanda yüksek lisans derecesi ya da doktora kazanç nihai hedefi ile kayıt, ve o hedefe ulaşmak için bir Steppingstone olarak bu derste sunulan eğitim temel kullanın.

Ayak bakımı lisans programı maliyetleri önemli ölçüde bir ders sunulmaktadır nerede dahil ne kadar popüler belirli bir program çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik. Potansiyel öğrencilerin doğru kayıt bilgi için doğrudan ilgi her okula ulaşmaya teşvik edilmektedir.

Bir ayak bakımı lisans programından mezun olduktan sonra, birçok katılımcı eğitimlerine devam ve yüksek lisans derecesi ya da bir ayak hastalıkları uzmanı olma nihai hedefi ile doktora elde etmek seçin. Diğer başarılı mezunları spor hekimliği, ortopedi iş, tıbbi yardım veya ilgili alanı bulmak.Diğer öğrenciler sağlık alanında kimya, biyoloji ve genel tıp konusundaki bilgilerini kullanarak alternatif yollar bulmak.

Bizim veritabanı çevrimiçi ve dünya çapında sunulan birçok ayak bakımı ile ilgili lisans programlarına keşfetmek için mükemmel bir referans noktasıdır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Podiyatrik Tıp

Universidad de Leon

Ayak problemlerini önleme, tanılama ve tedavi etme konusunda uzmanlaşmış sağlık profesyonellerini eğitiyoruz. ... [+]

yaklaşık

Ayak problemlerini önleme, tanılama ve tedavi etme konusunda uzmanlaşmış sağlık profesyonellerini eğitiyoruz.

Öğrenmek isteyen varsaAyak bakımına odaklanan bir mesleğin sağlığın ana ekseni olarak kullanılması.İnsanların iyiliğinin temelini oluşturan ayakların bakımına yardımcı olun.İnsan vücudunun hareketine ve işlevlerine değer verir.Ayak bakımı için önleyici programlar tasarlayın ve uygulayın.Pediatri alanında bir araştırmacı olarak başlayın.Size ne sunuyoruzMesleğinde tecrübeli öğretmenler.En modern donanıma sahip üniversite şiir kliniği: şimşek odası, ayak bakım odaları, yürüyüş tanı, ameliyat odaları ...Diğer iki Sağlık Bilimleri Derecesi sunan Üniversite merkezi.Pratik eğitimi tamamlamak için kamu ve özel kuruluşlarla anlaşmalar.Ulusal ve uluslararası hareketlilik programları.Profesyonel geziler... [-]
İspanya Ponferrada
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

A Coruña Üniversitesi'nden Pedikürcülük mezunları, Podiatrik terapötik prosedürler tarafından hastalık ve ayak deformiteleri önlenmesi, teşhisi ve tedavisi hedefleyen faa ... [+]

Tanıtım

Los Pedikürcülük mezunları A Coruña Üniversitesi, Podiatrik terapötik prosedürler tarafından hastalık ve ayak deformiteleri önlenmesi, teşhisi ve tedavisi hedefleyen faaliyetleri yürütmek için gerekli bilgi, beceri ve yetenekleri ile profesyoneller olacak.

Bu amaçla, bu profesyoneller delil ve genel olarak verilerin analizine dayalı sağlık, bilimsel yöntem ve temel öğrenim uygulamaları için temel bilimler bilgi ve anlayışa sahip. Onlar kendi kendine öğrenme araçları ve sürekli eğitim uzmanları ilerlemeye devam etmek için yeterli ile donatılmış olacak.

Neden derecesini incelemek

2006/2007 (27/35) 96.30% 2009 mezunları ise araştırma sırasında çalışıyorlardı,% 61 diğerleri için çalışan,% 12 serbest meslek ve dinlenme hem kombine modaliteleri.... [-]

İspanya Ferrol
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

podiatrist cilt sorunları ve tırnak ve ayak yapısı ve yürüyüş (veya koşma) ile ilgili tüm koşullar ile ilgilenen bir sağlık profesyonel. Bu uzman paramedik yönetimi, eğit ... [+]

podiatrist cilt sorunları ve tırnak ve ayak yapısı ve yürüyüş (veya koşma) ile ilgili tüm koşullar ile ilgilenen bir sağlık profesyonel. Bu uzman paramedik yönetimi, eğitim önleyici ve tedavi edici olabilir.

Tam bir fizik muayene, bakım, açılışta tasarımlar önerir ve koruma veya düzeltme ve tabanları için ekipman üreten sonra birlikte veya reçetesiz, o fark etti.

podiatrist önlemek geri ve onun hasta dibinde (çocuklar, yetişkinler, sporcular ve yaşlılarda) patolojiler ve / veya yerel olayları ve sistemik değil telafi hedefliyor.

Inami tarafından tanınan, aynı zamanda diyabetik hastaların dikkat çekmek için gereklidir.

O, hemşirelikte, hastanelerde, özel olarak, size tek başına veya multidisipliner ekip egzersiz ve evleri, tıp merkezleri, spor kulüpleri bakım yapabilirsiniz ...... [-]

Belçika Brüksel
Eylül 2020
Fransızca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku