Saglikhizmetiprogramlari.com

Nutrition En iyi 2 Lisanslar 2019

İleri seviyedeki eğitimlerine başlayan çoğu öğrenci lisans dereceleri ile başlamak ister. Bu programların çoğunluğu dört yıl sürmektedir, buna rağmen öğrencilere ve kuruma bağlı olarak üç ila beş kişi gerekebilir.
Beslenme alanında lisans derecesi nedir? Beslenme, yiyecek ve içeceğin insanı nasıl etkilediğinin incelenmesidir. İnsanlar enerjilerini proteinler, lipitler ve karbonhidratlar gibi makrobesinlerden alırlar. Ayrıca, vitaminler ve mineraller gibi mikrobesinler biçimindeki diğer önemli işlemler için de materyaller tüketirler. Beslenme çalışmaları, tüketilen ürünlerin sağlık ve zindeliği en iyi şekilde nasıl etkileyeceğini anlamayı amaçlamaktadır. İmplantlar arasında atletik beslenme, gıda kalitesi ve güvenliği ve beslenme tedavisi sayılabilir.
Öğrenciler tipik olarak, beslenmenin içinde ve dışında seçimler yapmak için önemli olan bilime dayalı karar verme becerilerini öğrenirler. İnsanlarda beslenme durumunun nasıl değerlendirileceğini ve beslenme stratejilerinin nasıl tasarlanacağını bilmek hem işte hem de hayatınızdaki insanlar için faydalıdır.
Bir beslenme programının belirli bir bedelini vermek zordur, çünkü o kadar çok öğrenci ve üniversite tarafından belirlenir. Kurumun finans departmanını aramak veya e-posta göndermek, daha fazla bilgi edinmenin en iyi yoludur. Durumunuza bağlı olarak, burslar, hibeler ve krediler kullanılabilir.
Beslenme uzmanları kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörler tarafından istihdam edilmektedir. Spor beslenme uzmanları, sporcuları en iyi şekilde performans göstermeleri için besleyen diyet planları geliştirir. Spor takımlarıyla veya kendi şirketleri aracılığıyla serbest olarak çalışabilirler. Okul diyetisyenleri, eğitime yardımcı olmak ve beslenme kurallarına uymak için okul öğle yemeği tasarlar. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için sağlık-beslenme koordinatörleri, yoksulluğun etkileriyle mücadele etmek için besleyici yemek planları oluşturmaktadır.
Beslenme modern dünyada giderek artan bir endişe olduğundan, genellikle programlarını sunan birçok nitelikli üniversiteyi bulabilirsiniz. Tam zamanlı, yarı zamanlı, hızlandırılmış öğrenme veya durumunuza en iyi şekilde uyacak çevrimiçi çalışma bulmak için farklı kurumlara bakın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Nutrition Filter

Beslenmesinde derecesi

Universidad Tecmilenio
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Temmuz 2019 Meksika Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón + 6 daha

Profesyonel etkili ve sağlıklı beslenme stratejiler geliştirir.

Lisans: Üniversite Koleji Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Hollanda Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar