Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Nutrition En iyi 2 Lisanslar 2019

İleri seviyedeki eğitimlerine başlayan çoğu öğrenci lisans dereceleri ile başlamak ister. Bu programların çoğunluğu dört yıl sürmektedir, buna rağmen öğrencilere ve kuruma bağlı olarak üç ila beş kişi gerekebilir.
Beslenme alanında lisans derecesi nedir? Beslenme, yiyecek ve içeceğin insanı nasıl etkilediğinin incelenmesidir. İnsanlar enerjilerini proteinler, lipitler ve karbonhidratlar gibi makrobesinlerden alırlar. Ayrıca, vitaminler ve mineraller gibi mikrobesinler biçimindeki diğer önemli işlemler için de materyaller tüketirler. Beslenme çalışmaları, tüketilen ürünlerin sağlık ve zindeliği en iyi şekilde nasıl etkileyeceğini anlamayı amaçlamaktadır. İmplantlar arasında atletik beslenme, gıda kalitesi ve güvenliği ve beslenme tedavisi sayılabilir.
Öğrenciler tipik olarak, beslenmenin içinde ve dışında seçimler yapmak için önemli olan bilime dayalı karar verme becerilerini öğrenirler. İnsanlarda beslenme durumunun nasıl değerlendirileceğini ve beslenme stratejilerinin nasıl tasarlanacağını bilmek hem işte hem de hayatınızdaki insanlar için faydalıdır.
Bir beslenme programının belirli bir bedelini vermek zordur, çünkü o kadar çok öğrenci ve üniversite tarafından belirlenir. Kurumun finans departmanını aramak veya e-posta göndermek, daha fazla bilgi edinmenin en iyi yoludur. Durumunuza bağlı olarak, burslar, hibeler ve krediler kullanılabilir.
Beslenme uzmanları kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörler tarafından istihdam edilmektedir. Spor beslenme uzmanları, sporcuları en iyi şekilde performans göstermeleri için besleyen diyet planları geliştirir. Spor takımlarıyla veya kendi şirketleri aracılığıyla serbest olarak çalışabilirler. Okul diyetisyenleri, eğitime yardımcı olmak ve beslenme kurallarına uymak için okul öğle yemeği tasarlar. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için sağlık-beslenme koordinatörleri, yoksulluğun etkileriyle mücadele etmek için besleyici yemek planları oluşturmaktadır.
Beslenme modern dünyada giderek artan bir endişe olduğundan, genellikle programlarını sunan birçok nitelikli üniversiteyi bulabilirsiniz. Tam zamanlı, yarı zamanlı, hızlandırılmış öğrenme veya durumunuza en iyi şekilde uyacak çevrimiçi çalışma bulmak için farklı kurumlara bakın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Nutrition

Universidad Tecmilenio

Profesyonel etkili ve sağlıklı beslenme stratejiler geliştirir. ... [+]

Nutrition Tıp Eğitimleri. Lisansüstü profili bireyler ve sosyal grupların beslenme durumunu değerlendirin. Tasarım ve bireylerin ve toplumsal grupların sorunlarına göre etkili beslenme stratejileri değerlendirmek. Kapsamlı farklı tipte gıda hizmetleri yönetmek. Oluşturun ve beslenme alanlarında iş danışmanlık ve danışmanlık yönetmek. bilimsel ilke ve fi etik karar vermeyi kullanın. Etkili multidisipliner ekipler entegre. insanların yaşam tarzı olumlu ve etkili değişiklikler tanıtın. alan Çalışması Hastaneler, klinikler ve sağlık merkezleri. Spor salonları, okullar ve destek beslenme uzmanları gerektiren şirketler. özel muayenehane. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları. olan beslenme durumlarının devam eden bakım gereksinimleri olan hastalarda dikkat kişiselleştirilmiş. Kendi şirketi. müfredat ... [-]
Meksika Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón  + 4 Daha fazla
Temmuz 2019
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maastricht University, Campus Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar ... [+]

Üniversite Koleji Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar

Hızlı gerçeklerGıda, Beslenme tutkusu ile yüksek motivasyonlu öğrenciler içinkendi müfredatınızı tasarlama özgürlüğü3 yıllık, tam zamanlı lisans, İngilizce öğretildiseçici giriş, Eylül ayında başlarHaftalık: 12-14 saat, 28 saat kendi kendine çalışmaSeçtiğiniz konsantrasyona bağlı olarak, mezuniyetten sonra bir BSc veya BA derecesi alırsınızBağlama Çalışması Önerileri (1 yılda 60 AKTS kredisinden en az 45 tanesi)Neden bu program?

Yağlı balık yemek seni daha akıllı mı yapar? Çikolata seni neşelendiriyor mu? 'Doğal olmayan' E sayıların nasıl olduğunu bilmek ister misiniz? Ve hangi beslenme alışkanlıklarının bizi sağlıklı tuttuğunu ve hastalığı önlediğini öğrenin? Sonra Üniversite Koleji Venlo (UCV) sizin için bir programdır. UCV'de, Yiyecek, Beslenme üzerine odaklanma fırsatınız var... [-]

Hollanda Venlo
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku