Saglikhizmetiprogramlari.com

Medicine En iyi 11 Tıp Eğitimleri 2019

Bir lisans derecesi, birçok üniversitede sunulan bir lisans programıdır. Bazıları, Lisans Diploması veya Lisans Diploması gibi belirli lisans dereceleri sunabilir. Bu seviyenin çoğu programı üç ila beş yıl içinde tamamlanabilir.

Tıpta Lisans nedir? Çeşitli tıbbi alanlar için gerekli olan insani değerlere ve klinik eğitime odaklanmış bir lisans derecesidir. Öğrenciler bir konsantrasyon seçebilir, ancak bazı üniversiteler sadece ilaca genel bir bakış sunar. Bu program için gereken kesin kurslar büyük ölçüde değişebilir ancak insan anatomisi, biyoistatistik, biyofizik, insan fizyolojisi, genel patoloji ve farmakolojiyi içerebilir. Programların çoğu, müfredata dersler, projeler, tartışmalar ve çalıştaylar içermektedir.

Bu eğitim, öğrencileri tıp alanında önemli kariyerlere hazırlayabilir. Bazı katılımcılar klinik-akıl yürütme, iletişim ve karar verme becerilerini geliştirirler. Bu beceriler, geliştirilmiş akıl yürütme ve düşünme sayesinde profesyonellerin daha başarılı kariyerlere ve kişisel yaşamlarına sahip olmalarına izin verebilir.

Bir lisans diploması, okula, ülkeye, çalışma alanına ve süreye bağlı olabilir. Her okulun farklı bir temel maliyeti olabileceği için, başvuru sahiplerinin bir yaklaşım elde etmek için doğrudan üniversitelerle iletişime geçmeleri gerekebilir.

Tıp eğitimi, geniş bir yelpazede kariyer yapan akademisyenleri hazırlayabilir, ancak çoğu insan işgücüne girmeden önce eğitimlerini ilerletmeyi seçer. Mezunların eğitim ve çalışma tarihine bağlı olarak, pratisyen hekimler, kayıtlı hemşireler, sağlık eğitmenleri, tıp araştırmacıları, müttefik sağlık yöneticileri, adli tıp teknisyenleri, klinik laboratuvar teknologları veya biyostatçular olabilirler.

Tıp alanında lisans programına başlamak ister misiniz? Bu tür programları dünyanın dört bir yanındaki üniversitelere götürebilirsiniz. Yerel bir üniversiteyi bulamıyorsanız, çevrimiçi kurslara kayıt olabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

11 Sonuçlar Medicine Filter

Tıpta Derecesi

Universidad Francisco De Vitoria
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl September 2019 İspanya Pozuelo de Alarcón

UFV'de, size en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmayı ve çeşitli, değişen ve karmaşık sağlık hizmetleri bağlamında ortaya çıkan farklı zorluklarla yüzleşmeyi amaçlayan entegre bir eğitim sunuyoruz.

Bachelor of Medicine

Lakshveer Overseas Solution
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl February 2020 Malezya Kuala Lumpur

Malezya'daki Tıp Üniversiteleri genellikle gelecekteki doktorlar için beş yıllık bir lisans programı sunmaktadır. Tıp okulundan mezun olan öğrencilerin devlet hastanesinde housemanship programı kapsamında üç yıl boyunca çalışması zorunludur.

Tıpta derecesi

ISPED
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl March 2020 Brezilya São Paulo Arjantin Buenos Aires + 2 daha

Tıp ders programı UM ile anlaşma yoluyla düzenlenen - Morón Üniversitesi ve başlık Doktor edinmek isteyen lise veya tam yüksek öğrenim ile Brezilyalılar için.

Tıpta Lisans

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)
Kampüs Tam zamanlı 12 dönem March 2020 Brezilya São Paulo

Tanınan UNICID Sağlık Alanına Ait Tıp Fakültesi, farklı öğretme-öğrenme yöntemi kullanır, öğrenci merkezli.

Tıp ve Cerrahlık Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl October 2019 İtalya Bologna

Tıpta ve Ameliyatta Tek Lisans Derecesi Programı'nın temel amacı, tıp fakültesi mezunlarına modern bir tıp türünü uygulamak için gerekli bilgi ve becerileri sağlamaktır; Sağlığın teşviki, hastalık önleme, tedavi ve rehabilitasyonlarını kendi uygulamalarına dahil edebilmeli ve uluslararası bir bağlamda bunu yapabilmelidirler.

Slovakya Tıp Derecesi (Kosice)

Educoway
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl September 2019 Slovakya Košice

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekleyerek ve aynı zamanda mükemmel bir öğrenim toplumu inşa etmenin yanı sıra araştırma ve geliştirme yoluyla bilginin yayılmasını genişleterek topluma katkıda bulunur.

Bachelor of Medicine

International Medical University
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl August 2019 Malezya Kuala Lumpur

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı. IMU'da, IMU'da derecenin ilk iki buçuk yılını okuma ve tıbbi programın tamamlanması için Avustralya, İngiltere, İrlanda veya Kanada'daki ortak üniversitelerinden birine geçiş yapma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu uluslararası ortaklıklar, IMU müfredatının bu üniversitelerin yüksek uluslararası standartlarını karşılamak için geliştirildiği anlamına gelir. IMÜ'de tıp eğitimi gören öğrenciler de IMU’daki tüm dereceyi tamamlama seçeneğine sahipler. IMU'da tıp eğitimi vermek, USMLE 1. Aşama Hazırlık Kursu'nu, 1 ila 5. yarıyıllar arasında IMU tıp müfredatına dahil ederek, Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim ve çalışma için bir Pathway sağlayacaktır. Bu sayede mezunlarımız erken hazırlık aşamasındadır. Amerika Birleşik Devletleri ikamet fırsatlarına doğru bir yol izleyen USMLE Step 1 sınavı için oturmak için yetkili.

Sağlık Hizmetleri Lisans

University of Southern Indiana
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Evansville

ABD sağlık sistemi hızla değişiyor ve USI'deki sağlık hizmetlerinde lisans derecesini tamamlayarak eğrinin önünde kalabilirsiniz. Endüstri genişlemeye ve çeşitlenmeye devam ederken, tıp alanında istihdamın tüm meslekler için ortalamadan daha hızlı büyümesi beklenmektedir.

Tıp Doktoru (MD)

Kursk State Medical University
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl September 2019 Rusya Russia Online

Rusya'daki önde gelen tıp eğitim kurumlarından birinde İngilizce Orta Düzeyinde Tıp eğitimi. Çalışma programının her şey dahil olduğu için 'premedical' dersi gerekli değildir. Bu altı yıllık tam zamanlı Yüksek Lisans çalışma alanı mezunları bir doktor mesleğine hazırlar. Genel Tıp Doktoru derecesi ile tamamlanır. İlk iki yıl boyunca, müfredat temel olarak teorik dersler (Biyokimya, Anatomi, Histoloji, Fizyoloji, vb) içerir.

Tıbbi derecesi

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampüs Tam zamanlı 12 dönem February 2020 Bolivya Cochabamba

ortada tanınan bir kariyer, yüksek mesleki yeterlilik profesyonelleri yetiştirmek adanmış nüfusun sağlık şartlarını iyileştirme çabaları kararlıdır.

Usta çalışmaları İnsan Tıbbı

Karl Landsteiner University of Health Sciences
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem October 2019 Avusturya Krems an der Donau

İnsan Hekimliği Yüksek Lisans Programı, bologna-uyumlu tıbbi çalışmaların ikinci kısmıdır ve tıp mesleğinin bilimsel eğitimine ve bağımsız tıp mesleği için gerekli olan yeterliliklerin kazandırılmasına hizmet etmektedir.