Saglikhizmetiprogramlari.com

Karşılaştır Lisanslar içinde Medicine Slovakya'da

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Slovak Cumhuriyeti Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir durumdur. Bu beş milyondan fazla bir nüfusa sahiptir. Slovakya ziyaret etmek için başlıca nedenleri doğal güzelliği, canlı tarih ve dinlenmek için büyük fırsatlar vardır. Slovaklar özgür bir demokratik bir devlet yaşayan samimi ve huzurlu insanlar. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Lisans içinde Medicine Slovakya'da

1 Sonuçlar Medicine, Slovakya Filter

Slovakya Tıp Derecesi (Kosice)

Educoway
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl September 2019 Slovakya Košice

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekleyerek ve aynı zamanda mükemmel bir öğrenim toplumu inşa etmenin yanı sıra araştırma ve geliştirme yoluyla bilginin yayılmasını genişleterek topluma katkıda bulunur.