Saglikhizmetiprogramlari.com

En iyi Lisans Dereceleri içinde Medicine in Košice Slovakya

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Slovakya veya Slovak Cumhuriyeti (Slovak: Slovensko veya Slovenská republika, her iki isim resmi olarak tanınan), Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Slovakya Başka bir üye devlet vatandaşı iseniz bu nedenle, yasal olarak ikamet ve kısıtlama olmaksızın Slovakya'da çalışabilir Avrupa Birliği üyesidir. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Kösice şehir Slovakya doğu bölgesinde ekonomik ve kültürel merkezidir. Bu nehir Hornad kıyısında yer almaktadır. Kösice diğer kültürel etkinlikler yanında bazı müzeler ve galeriler vardır.

En iyi Lisans içinde Medicine in Košice Slovakya'da

1 Sonuçlar Medicine, Košice Filter

Slovakya Tıp Derecesi (Kosice)

Educoway
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2019 Slovakya Košice

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekleyerek ve aynı zamanda mükemmel bir öğrenim toplumu inşa etmenin yanı sıra araştırma ve geliştirme yoluyla bilginin yayılmasını genişleterek topluma katkıda bulunur.