Filter
Lisans
Slovakya Košice Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisans Dereceleri içinde Medicine in Košice Slovakya

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Slovakya veya Slovak Cumhuriyeti (Slovak: Slovensko veya Slovenská republika, her iki isim resmi olarak tanınan), Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Slovakya Başka bir üye devlet vatandaşı iseniz bu nedenle, yasal olarak ikamet ve kısıtlama olmaksızın Slovakya'da çalışabilir Avrupa Birliği üyesidir. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Kösice şehir Slovakya doğu bölgesinde ekonomik ve kültürel merkezidir. Bu nehir Hornad kıyısında yer almaktadır. Kösice diğer kültürel etkinlikler yanında bazı müzeler ve galeriler vardır.

En iyi Lisans içinde Medicine in Košice Slovakya'da

Devamını oku Daha Az
LisansTıpMedicine

1 Sonuçlar Medicine, Košice

Dereceler
Konum
Slovakya
Košice
Eğitim türü
Hız
Educoway

Öğrenciler çok hoşgörülü olmak, eleştirel, bağımsız bir düşünce ve bireysel bir vicdan geliştirmek için eğitilirler. Üniversite, bölgesel ve ulusal faaliyetleri destekley ... [+]

Programın açıklaması

Kösice'deki üniversite eğitim ve bilim alanındaki en iyi kurumlardan biridir, yalnızca Slovakya'da değil, tüm Avrupa'da.

Slovakya'nın en büyüğü olan üniversite mezunları, dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir.

Üniversitenin temel görevi, geniş bir uluslararası bağlamda en son bilimsel keşiflere dayanarak yüksek öğrenim sunmaktır. Bu nedenle, Bologna Deklarasyonunda açıklanan Avrupa gelişmeleri ve hedeflerine uygundur. Üniversite, her öğrenciyi sadece ahenkli bir kişilik geliştirmesi için değil aynı zamanda geniş bir mesleki bilgi edinmesi için teşvik ederek misyonunu yerine getirir. Bu bilgiyi genişletmenin yanı sıra, bilgelik ve yaratıcılık edinerek elde edilir.... [-]

Slovakya Košice
Eylül 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku