Filter
Lisans
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Lisanslar içinde Medicine İspanya'da

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Lisans içinde Medicine İspanya'da

Devamını oku Daha Az
LisansTıpMedicine
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Medicine, İspanya

Universidad Francisco De Vitoria

UFV'de, size en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmayı ve çeşitli, değişen ve karmaşık sağlık hizmetleri bağlamında ortaya çıkan farklı zorluklarla yüzleşmeyi amaçlay ... [+]

UFV'de, size en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmayı ve çeşitli, değişen ve karmaşık sağlık hizmetleri bağlamında ortaya çıkan farklı zorluklarla yüzleşmeyi amaçlayan entegre bir eğitim sunuyoruz.

UFV, Madrid'deki Özel Üniversitelerin Öğretme ve Öğrenme alanında lideridir.

Sıralama CyD (Temel Bilgi ve Geliştirme), Ekim 2017. U-Multirank. Avrupa Birliği

Bizi farklı kılan nedir?İnsan-Merkezli Tıp modeline göre eğitim veriyoruz; bu sayede insanların hastalık sürecini kapsamlı bir şekilde anlamak ve fiziksel, psikolojik, ruhsal veya sosyal etkileri ihmal etmeden özel tıbbi bakım sağlamayı öğrenmek için temel yetkinlikleri kazanacaksınız. Hastalığınİlk yıldan başlayarak erken daldırma programına kadar, birinci basamak ve hastane bakımının sağlık merkezlerinden geçerek aktivitenizi geliştireceğiniz gerçeğin önünde kendinizi deneyimleyebilmeniz için yerleştireceksiniz.İspanya'da robotlara ve hastalara yüksek kalitede klinik simülasyon entegre etmek konusunda eşsiziz. Hastanelerdeki stajlara başlamadan önce iki acil durum kutusuyla donatılmış Simulasyon Merkezimizde, yoğun bakım ünitesinde, ameliyathanede, birinci basamak oda vb.Derecesi boyunca, Tıp tarihi, antropoloji, bilim felsefesi, etik ve maneviyat ile ilgili konuları içeren Tıp Tarihi, tıp ve Avrupa Birliği'ndeki tıp rolünü yansıtacağınız Polonya ve Almanya'ya bir gezi içeren bölümleri göreceksiniz. Nazizm.UFV'de, MIR sınavına hazırlanmak için size özel bir eğitim programı sunuyoruz. Bu sayede, öğrencilerimizin MIR'ye erişim için yapılan sınavların niteliğindeki sonucu çok olumlu oldu.kabulKabul süreci ne zaman başlıyor?... [-]
İspanya Pozuelo de Alarcón
Eylül 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku